|   |  Tim inşaat Firması
Tim inşaat

Tim inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1987

  • Proje Sayısı : 1

Tim inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Tim inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Tim inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Tim inşaat Hakkında

TİM İNŞAAT

Şirketimiz 1987 yılında Arsan Arıtma ve inşaat A.Ş., Hasçalık inşaat San. Tic. Ltd Şti. Numanoğlu inşaat Ltd.şti. şirketleri tarafından  TiM Tes. inş. Mak. San. Tic. Ltd. Şti. adı altında kurulmuştur.
 
Son derece dinamik ve atılımcı bir kurum olarak inşaat sektörü içerisinde özellikle altyapı ve konut projelerinde uzmanlaşan firmamızın faaliyet alanları içinde Sulama, içmesuyu, kanalizasyon, doğalgaz boru hatları, tüneller, barajlar  ve konut inşaatları yer almaktadır. Kısacası Tim inşaat uluslararası standartlarda gerçekleştirdiği projelerle sektörde güçlü firmalardan biri olarak yoluna devam etmektedir.
 
Temel felsefemiz daima yüksek standartlar oluşturmak ve yeni teknolojilerin bulunması ve kullanılmasını değişimin bir gereği olarak kabul etmek, bütün bunları yaparken de dürüstlük ve hakkaniyet etiklerine bağlılık içinde kalarak Türk inşaat Sektöründe yerimizi korumaktır.

Tel: 0312 490 7195
Fax: 0312 490 3754
Email: tim@timinsaat.com.tr
Adres: M. Fehmi Gerçeker Sok. Mogan Apt No: 3/1 Oran Sitesi, 06450 Ankara / Çankaya

Tim inşaat Projeler Haritası

Tim inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.