|   |  Timtaş İnşaat Firması
Timtaş İnşaat

Timtaş İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1972

  • Proje Sayısı : 1

Timtaş İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Timtaş İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Timtaş İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Timtaş İnşaat Hakkında

TİMTAŞ A.Ş. kalkınan Türkiye'nin pek çok bölgesinde 1972 yılından itibaren, inşaat/yapı sektöründe enerji santralleri, oteller, alt yapı ve üstyapı tesisleri inşasında uzmanlaşarak sektörün önemli firmaları arasında yerini almış bulunmaktadır.

TİMTAŞ A.Ş. Asım - Ahmet Çakan müteahhitliği adı altında 1972 yılında şahıs firması olarak kurulmuştur. 1982 yılından bu yana ise TİMTAŞ Turizm İnşaat Müteahhitlik ve Ticaret A.Ş. sermaye şirketi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

İnşaat sektörü başta olmak üzere; yurt içinde ve dışında hayata geçirdiği enerji, turizm ve sanayi tesislerinden oluşan bu yapı, inşa ettiği tesislerle ülke kalkınmasına önemli ölçüde katma değer ve istihdam imkanları sağlamıştır.

Timtaş; bugün sahip olduğu güçlü altyapısı, alanında uzman dinamik kadrosu ve çağdaş yönetim biçimi ile nitelikli projelere imzasını atmaya devam ediyor ve ülkemize kazandıracağı çok daha büyük değerlerin alt yapısını hazırlıyor.

Misyon

TİMTAŞ A.Ş. faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde; öncü, güvenilir, tercih edilen global bir marka olarak iç ve dış pazardaki yerini ve bilinirliğini pekiştirmeyi hedeflemektedir.

Vizyon

Sürekli gelişimi desteklemek ve değişimi yönlendirmek,
İnsan kaynağı ve teknoloji ile sürekli desteklenen kaliteli yönetim, üretim ve hizmet yaklaşımları ve uygulamaları geliştirmek,
Çalışanlarımızın kişisel gelişimini, yetkinliğini ve mutluluğunu ön planda tutmak,
Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ve toplam kalite yönetimi felsefesi ile çalışmak,
Sosyal sorumluluk bilinci içinde çevreye ve topluma fayda sağlamak.

Tel: 0312 446 1456
Fax: 0312 446 1564
Email: info@timtasinsaat.com.tr
Adres: Rabat Sk. No:23 Ankara / Çankaya

Timtaş İnşaat Projeler Haritası

Timtaş İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.