|   |  TMP Group Firması
TMP Group

TMP Group

  • Kuruluş Tarihi : 1992

  • Proje Sayısı : 1

TMP Group, konut, ofis ve residence projeleri, TMP Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve TMP Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

TMP Group Hakkında

KURUMSAL

1992'den Beri Hizmetinizdeyiz

1992 yılında izmir'de kurulan firmamız, kısa zaman içinde, yaptığı işlerdeki özen ve titizliğin getirdiği kalite ile bir marka olmayı başarmıştır. Kuruluşundan bugüne kadar sürekli gelişen dinamik yapısıyla, yenilikleri ve teknolojiyi hızlı uygulayabilen global vizyonuyla kaliteden taviz vermeyerek önemli projelerin çözüm anahtarı olmuştur.

Yenilikçi ve yeniliğe açık bir grup olarak hedefimiz, ürettiğimiz tüm çözümlerde, müşteri memnuniyeti ve yaşam kalitesini artırmaya odaklı, yüksek ve sürekli kalite ile birlikte çevre korunmasına özen gösteren, gelişmeye hizmet eden üretken, yönlendirici ve katılımcı bir firma olmaktır.

TMP GROUP olarak çevreye ve insana gösterdiğimiz hassasiyet, projeye özgü yenilikçi yaklaşım, dinamik takım ruhu ve ödünsüz kalite anlayışıyla kalitesine güvenilen, saygın bir grup şirketidir. Deneyimli kadrosu ve teknolojisiyle gerek yutiçi ve gerekse de yurtdışında önemli ve büyük projelere imza atmış olan TMP GROUP, İnşaat, Mühendislik, Turizm ve Pazarlama gibi dört dalda hizmet vermekte ve iştirakleri bulunmaktadır.

Telefon: 0232 469 2576
Telefon: 0232 469 1258
Email: info@tmpgrp.com
Adres: Gaziler Cad. Su Plaza No:365 Yenişehir / İzmir / Turkey

TMP Group Projeler Haritası

TMP Group Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.