|   |  TMZ İnşaat Firması
TMZ İnşaat

TMZ İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

TMZ İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, TMZ İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve TMZ İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

TMZ İnşaat Hakkında

Hakkımızda
 
İnşaat mimarlık ve yapı dünyasında faaliyet gösteren TMZ İnşaat, yılların verdiği deneyimi günümüz dünyasının çağdaş mimarisi ile birleştirerek, mimarinin en iyi örneklerini ortaya koymaktadır. TMZ İnşaat kaliteden asla ödün vermeden başladığı projeleri başarılı ve en güvenli bir şekilde sonlandırarak yeni yaşam alanları oluşturmaya devam etmektedir. 
 
Her geçen gün standartlarını yükselten firmamız, modern ve temelleri sağlam projelere imza atmanın gururunu yaşamaktadır. Ülkemizin içinde bulunduğu deprem kuşağını gözönünde bulunduran şirketimiz bu gerçekle birlikte çalışmalarını sürdürmektedir. Her girdiği bölgenin çehresini değiştiren TMZ İnşaat, konut inşaasında uzman kadrosu ile yeniliklere açık, cesur ve atak bir politika izlemektedir. 
 
Sürekli değişen ve gelişen dünyada kendini sürekli yenileyen TMZ İnşaat, daima daha ileriyi hedeflemektedir..
 
Vizyon ve Misyon
 
Misyonumuz...
 
İnsan ve doğaya saygı misyonumuzdur. Amacımız bireylerin yaşam kalitesi ve refahını yikseltip standartları yüksek bir hayata kavuşturmaktır. Hedefimiz maxsimum müşteri memnuniyetidir. Hizmetlerimizin her aşamasında koşulsuz insan ve doğaya saygı düşünmek ilkelerimiz arasındadır.
 
Vizyonumuz...
 
Sahip olduğumuz genç, dinamik ve uzun süreli birikimimizle kurum kültürümüz değerlerimiz ve yaşam kalitemizden ödün vermeden doğru yerde doğru zamanda doğru ve güçlü projelere imza atarak Türkiye'nin en çok güvenilen en çok tercih edilen ve en çok aranan şirketleri arasında yer almaktır.

Tel: 0216 506 1861
Fax: 0216 506 1862
Email: info@tmzinsaat.com
Adres: Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad. Kayısı Sok. No:6/15 İstanbul / Pendik

TMZ İnşaat Projeler Haritası

TMZ İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.