|   |  TMZ Yapı Firması
TMZ Yapı

TMZ Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 5

TMZ Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, TMZ Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve TMZ Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

TMZ Yapı Hakkında

Temiz İnşaat, kaliteli ve prestijli yaşam alanları sağlamak, güvenilir inşaat firması denince ilk akla gelen firma olmak vizyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Müşterilerine çözümler sunarken en kaliteli hizmeti vermek, insanoğlunun yaşam standartlarını yükseltecek, refahını arttıracak, doğal çevreye zarar vermeyecek yapılar kurmak şirketin öncelikli hedefleri arasındadır.
 
Kaliteli işler çıkarmaya, kendini sürekli geliştiren, yeniliklere açık ve güvenilir bir firma olmaya değer veren firmamız, ulusal ve uluslararası standartlara uygunluk ve işin uzmanı ile çalışmak, şirketin kalite politikasının temellerini oluşturur. Her koşulda mükemmelliği hedefleyen Temiz İnşaat, çevreye ve içinde bulunduğu topluma karşı sorumluluklarını dikkate alarak hareket eder ve bu duyarlılığını çevreye minimum seviyede etki eden ürün ve teknolojileri kullanarak gösterir.
 
Standardın üzerinde işler çıkarmak ve sürdürülebilir yaşam ilkeleri doğrultusunda faaliyet göstermekteyiz.

Tel: 0212 578 7738
Fax: 0212 462 25 05
Email: info@tmzyapi.com.tr
Adres: Rami Cuma Mah. Reşadiye Cad. No:26 İstanbul / Eyüp

TMZ Yapı Projeler Haritası

TMZ Yapı Projeleri

TMZ Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.