|   |  Toğal Maden İnşaat Firması
Toğal Maden İnşaat

Toğal Maden İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1990

  • Proje Sayısı : 1

Toğal Maden İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Toğal Maden İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Toğal Maden İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Toğal Maden İnşaat Hakkında

Kurumsal

Toğal Maden Mühendislik Müş. İnşaat Taah. ve Kuy. San.Tic.Ltd.Şti.

REFERANSIMIZ İŞİMİZDİR Anlayışıyla 1990’ lı Yılların başında Madencilik Sektörüyle iş dünyasına giren Kurucumuz Gürsel Toğal İnşaat Sektörüne 1992 Yılında Erzincan Ulalar Köyünde 280 Adet Deprem konutunu Alt Yüklenici Sıfatıyla 85 Gün gibi rekor bir sürede tamamlayarak hızlı bir giriş yapmıştır. Yine Alt Yüklenici Sıfatıyla 1993 Yılında Ankara Eryaman’ da Başbakanlık Toplu Konutları, Tepe İnşaat, Alsim Alarko Holding ve Klima İnşaat yüklenimindeki inşaatları tamamlamış 1995 Yılında İse TOĞAL MADEN MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK İNŞAAT TAAHHÜT VE KUYUMCULUK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ.’ ni kurarak kurumsal kimliğe kavuşmuştur.

Firmamız kurumsal kimliğine büründükten sonra da konut üretimine aynı hızla devam ederek özellikle Ankara Eryaman Bölgesinde 2.000 ‘den fazla konutun yapımını tamamlamış, bunlar ile birlikte Tunceli’ de 240 Dairelik Polis Lojmanları inşaatını da tamamlayarak Tunceli Emniyet Müdürlüğü’ ne teslim etmiştir.

Toğal Maden İnşaat Yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da inşaat sektöründe kendini kanıtlamayı başarmıştır. Rusya Moskova da Hastane ve Başhekim Lojmanları Restorasyonu Azerbaycan Bakü’ de Entegre Buğday işleme teslisleri v.b. gibi pek çok projeye de imzasını atmıştır.
Firmamız Malzeme, zaman ve işçilik kalitesinden ödün vermeden taahhüdündeki 2000’e yakın konut ile ÇAĞDAŞ ve YAŞANABİLİR KENTLER İNŞA ETMEYE devam etmektedir.

Vizyonumuz
 
Gelişen iş hacmimizle birlikte en son teknolojileri çalışmalarımıza yansıtarak kalitede daimi gelişimi sağlayarak 3 yıl içinde uluslararası pazarda yer almak,
 
Verdiğimiz hizmetlerde idari yapıya uygunluk sağlayarak müşteri memnuniyetini %95 in üstünde tutmak,
 
Taahhüdümüz altında yapılan gerek üst yapı gerekse altyapı inşaatlarımızdaki imalatlarımızda kaliteden ödün vermeden, çevre yönetim, işçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uyarak, iş programımız çerçevesinde sözleşme hükümlerine göre  zamanında ve istenilen şekilde yapılar inşa etmek,
 
Her zaman daha iyisini yapabileceğimiz inancı ile kendimizi sürekli ölçmek ve iyileştirmektir.

Kalite Politikamız

TOĞAL Maden Mühendislik Müşavirlik İnşaat Taah. Ve Kuyumculuk San. Tic. Ltd. Şti. olarak temel politikamız; kuruluşumuzdan bugüne kadar kendimizi sürekli daha iyiye ve daha ileriye götürecek olan KALİTE’ yi temel prensiplerimizden sayarız ve ilişki içinde olduğumuz kişi, kuruluş ve kurumlara beklentileri doğrultusunda değişen dünya koşulları, bilimsel-teknolojik gelişmeler ve toplumsal gereksinimler çerçevesinde, meslek etiğini koruyarak, kaliteyi şöyle tanımlarız:

Zamanında,
Belirlenen şartlara uygun olarak, sürekli iyileşmeyi temel alarak,
Çevreye ve kamu haklarına saygılı,
Müşteri memnuniyetine dayalı hizmet vermeyi,
Kalite, çevre ve iş güvenliği konularında sürekli iyileştirme sağlamayı,
Çevre, işçi sağlığı ve iş güvenliğinde; ulusal, bölgesel ve ilgili tarafların yönetmeliklerine uymayı,
Çevresel etkilerini, kirlenmeyi ve kaza risklerini önlenmeyi taahhüt ederiz.

Bu amaç doğrultusunda; çalışan personelimizin toplam katılımı, eğitimi ve tam desteği esastır. Başta üst yönetim olmak üzere belirlemiş olduğumuz şartlara uygun olarak çalışacağımıza ve kaliteyi sürekli iyileştirmeye çalışmayı taahhüt ediyoruz.

Yatırımlarımız
 
Azerbaycan Bakü Salamis’ te Un Entegre Tesisi:  Dünyada gıda teknolojisinin ulaştığı son sistemler ile çalışması planlanan Buğdaydan Mamüle Un Entegre Tesisi şu anda proje aşamasındadır.
 
Yalova’ da 86 Yatak kapasiteli 5 Yıldızlı Otel: Şu anda kısa süreli bir tadilat döneminde olan otelimiz en kısa zamanda misafirlerimizi ağırlamaya devam edecektir.

İnşaat Tekniklerimiz
 
TÜNEL KALIP:  Tünel kalıp, tek operasyonla bütün duvarları ve katı 1 günlük zaman dilimi içerisinde dökülmesini sağlayan modern inşa metodudur. Zaman, kalite ve fabrikasyon tutarlılığını esneklik ve tasarrufla birleştiren eşsiz bir sistemdir. Tünel kalıp sisteminin uygulaması sonucunda desteklenmiş, hücresel beton yapılar ortaya çıkar. Elde edilen, yüksek kaliteli yüzeyler minimum rötuş yapılarak dekorasyona hazır hale getirilebilmektedir.

Telefon: 0312 247 4755
Faks: 0312 247 4755
Email: info@togalinsaat.com
Adres: Susuz Mahallesi Karlıdağ Caddesi No:5 EFSANE EVLERİ C Blok Daire: 2 Eryaman - Yenimahalle / ANKARA

Toğal Maden İnşaat Projeler Haritası

Toğal Maden İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.