|   |  Tokur Ağaç Firması
Tokur Ağaç

Tokur Ağaç

  • Kuruluş Tarihi : 1965

  • Proje Sayısı : 1

Tokur Ağaç, konut, ofis ve residence projeleri, Tokur Ağaç hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Tokur Ağaç ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Tokur Ağaç Hakkında

HAKKIMIZDA

1965’ten beri orman ürünleri imalat ve ticaretinde “İyi Kaliteyi Uygun Fiyatla Sunmak” prensibiyle çalışmaktayız. Bu amaç doğrultusunda, sadece söz sahibi olabileceğimiz ahşap ürünlerde uzmanlaştık. Ürettiğimiz ve sattığımız ürünlerde gerek kalitemiz, gerekse de uygun fiyatlarımız sayesinde müşterilerimize en doğru seçenekleri sunduğumuza inanıyoruz.
 
Bu ideal dengeyi şu şekilde başarıyoruz: Fabrikamızda üretime giren hammadde en baştan sınıflandırma işlemine tabi tutulur ve bir tek değil; birkaç farklı ürün elde edilmesi hedeflenir. En modern makineleri kullanarak ve konusunda uzman personelimizin katkıları sayesinde üstün randıman oranlarına ulaşır ve bitmiş ara mallarını elde ederiz. Bu sinerji yoluyla fazladan elde ettiğimiz verim bizi diğer firmalardan farklı kılmaktadır.
 
Bu konudaki başarımız sayesinde hem iç, hem de dış piyasada önemli ve saygın bir konuma ulaştık. Özellikle kavak panel konusunda ülkemizdeki en büyük üretimi ve ihracatı yaptık. Gelecekte de temel prensibimizle örtüşen farklı ürünler sunmak için çalışmaktayız.
 
Siz değerli ahşap kullanıcılarına her zaman daha iyiyi daha uygun fiyatlarla takdim edebilmek dileğiyle.

Tel: 0312 844 0058
Fax: 0312 844 0014
Email: info@tokur.com
Adres: Çankırı Yolu 11.Km. Ali Galip Kaya Cad. 06750 Ankara / Akyurt

Tokur Ağaç Projeler Haritası

Tokur Ağaç Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.