|   |  Tokyar inşaat Firması
Tokyar inşaat

Tokyar inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1978

  • Proje Sayısı : 2

Tokyar inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Tokyar inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Tokyar inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Tokyar inşaat Hakkında

 

Tokyar, 1978 yılında Mehmet Yarımağan tarafından Ankara’da kurulmuştur. İlk yıllarda İller Bankası, Türkiye Elektrik Kurumu, Köy Hizmetleri ve Türkiye Cumhuriyeti Karayolları'na proje yapımı hizmetlerinde bulunmuştur. 1982 yılında inşaat taahhüt sektörüne girmiştir. Tokyar ilk yıllarda genellikle yapı inşaat işleri yüklenirken; 1985 yılından sonra içme suyu, arıtma, kanalizasyon ve su altında boru döşeme inşaatı işlerine yönelmiştir. 1998 yılında özel sektöre yönelik bina inşaatları da faaliyet alanımıza girmiştir.
Tokyar olarak çalışma ilkemiz dürüstlük ve güvendir. Yüklenmiş olduğumuz her projeyi zamanında, kaliteden taviz vermeden, öngörülen bütçe içinde tamamlamış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Tokyar çağdaş mühendislik uygulamaları, gelişen teknoloji ve değişen piyasa koşulları içinde kendini her zaman yenilemiş ve geliştirmiştir. Hedefimiz daha nice yıllar inşaat endüstrisinin hizmetinde olmaktır…

 

Tel: 0312 441 1553
Fax: 0312 440 4722
Email: info@tokyar.com
Adres: Eskişehir Yolu (Dumlupınar Bulvarı) Tepe Prime İş Merkezi A Blok No:80  06800 Ankara / Çankaya

Tokyar inşaat Projeler Haritası

Tokyar inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.