|   |  Topdemir İnşaat Firması
Topdemir İnşaat

Topdemir İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1980

  • Proje Sayısı : 3

Topdemir İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Topdemir İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Topdemir İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Topdemir İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

 

Şirket Profilimiz;

Topdemir İnşaat 1980 yılında Bekir Babahan tarafından kurulmuş olup uzun yıllar yapı market olarak hizmet veren ve halen vermekte olan şirketimiz 2000 yılından itibaren Aile bireylerinin katılımıyla gücüne güç katıp inşaat sektöründe konut ve işyeri inşaatları ile faaliyet göstermeye başlamıştır.

 

Yapı malzemeleri ticareti alanında faaliyet göstermenin tecrübesi ile güçlü adımlar atan firmamız, Akçaburgaz – Beylikdüzü  ve Esenyurt’taki projeleriyle de inşaat sektöründe müşterilerinin güvenini kazanmış, bölgesinde güçlü bir inşaat firması oluşturmuştur.

 

Firmamız Müşterilerinden aldığı güven ve destek ile her geçen gün büyümekte, yeniliklerle inşaat sektörüne yön vermektedir.

 

VİZYONUMUZ

 

Teknolojinin akıllı kullanımıyla sürekli kalkınma prensiplerini uygulayarak, modern ve mimari bir anlayışla başarı ve tecrübelerimizi geliştirmek, insanların yaşam standartlarını yükseltmek ve sektörün önde gelen firmaları arasında yerimizi almak.

 

MİSYONUMUZ

 

Doğruluk ve Dürüstlükten taviz vermeden, felsefesiyle çalışarak, insana ve doğaya saygılı, kaliteden ödün vermeyerek, projelerimizi yürütmek ve yeni projelere imza atarak bir konut değil, gerçek yaşam merkezleri yaratmak.

Tel: 444 89 49

Fax: 0212 858 0748

Email: info@topdemir.com.tr

Adres:  Akçaburgaz Mah. Halil Fahri Orman Cad. Topdemir İş Merkezi No:9 PK. 34520 İstanbul / Esenyurt

Topdemir İnşaat Projeler Haritası

Topdemir İnşaat Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.