|   |  Topoğlu inşaat Firması
Topoğlu inşaat

Topoğlu inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1992

  • Proje Sayısı : 1

Topoğlu inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Topoğlu inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Topoğlu inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Topoğlu inşaat Hakkında

Topoğlu İnşaat, halen şirketimizin yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulunan Davut Topoğlu tarafından 1992 yılında Teşvikiye, Şişli’ de kurulmuştur.

Kurulduğu yıldan bu günümüze kadar özellikle Teşvikiye, Nişantaşı ve Osmanbey’de yaptığı lüks konutlar ve iş merkezleriyle, bölgenin dikkatle izlenen markası olan Topoğlu İnşaat, her yaptığı yapıda o günün teknolojik yeniliklerini ve semtin estetiğine uygun mimarisiyle her yaştan insana hitap edebilmiş ve aynı çatı altında buluşturabilmiştir. Bu özelliğiyle de müşterilerinin takdir ve beğenilerini kazanmıştır.

Şirket politikamız başında ise sağlamlık gelmektedir. Her başladığımız projemizde dikkat ettiğimiz hususların başında, yapının depreme dayanıklı olmasıdır. Topoğlu İnşaat olarak sağlamlık politikamızdan bugüne kadar taviz vermedik ve bu hususta bölgemizde öncü bir şirket olduk. Kullandığımız malzemelerin uzun ömürlü ve kaliteli olmasına sürekli olarak gösterdiğimiz dikkat, yaptığımız projelerimizden de anlaşılmaktadır.

Tel: 0212 230 0350
Fax: 0212 230 0351
Email: info@topogluinsaat.com.tr
Adres: Valikonağı Cad. Birlik Apartmanı No: 159 D:4 Nişantaşı İstanbul / Şişli

Topoğlu inşaat Projeler Haritası

Topoğlu inşaat Projeleri

Topoğlu inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.