|   |  Topomorf inşaat Firması
Topomorf inşaat

Topomorf inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1994

  • Proje Sayısı : 2

Topomorf inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Topomorf inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Topomorf inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Topomorf inşaat Hakkında

Daha Yaşanabilir mekanlar tasarlamak, insanımıza standardı yüksek mekanlar sunmak amacıyla 1994 yılında hollanda'da kurulan firmamız, deneyim ve tecrübelerini, tekonlojiyle destekleyerek  artırmıştır.Yıllar sonra bu deneyim ve tecrübelerini  siz değerli dostlarıyla paylaşmak için Türkiye'de yatırım yapma kararı almıştır. aynı azim ve kararlılıkla yoluna devam etmektedir

Firmamızın ilk ve en önemli  hedefi kaliteyi ve estetiği zamanında ve en uygun fiyatlarla üretmektir, depreme dayanıklı yaptığı binaların arkasında durarak güvenirliliğini ön plana çıkarıp gurur duyacağı projeler geliştirmektir.

Müşterilerimiz açısından fiyat, kalite ve satış sonrası hizmetlerimize güvenecekleri ürünler sunan, devamlı iş yapmak istenen, sosyal sorumluluk sahibi, etik değerlere ve yasalara saygılı kurumsal bir kültüre sahibiz. Değişen müşteri ihtiyaçlarını ve rekabetkoşullarını hızla algılayıp, satış ve pazarlama stratejilerimizi buna uygun olarak hayata geçiriyor, her projenin kendine has şartlarını doğru algılayarak, ona özel çözümler geliştirmeye özen gösteriyoruz.

Sürdürülebilir başarı için gereken yönlendirme, yönetim ve kontrol sistemlerini uygulayarak bütünleşik bir sistem, Zorlu bir çalışma, doğru bir yapı ve doğru planlanmış bir süreç ile firmamızı sektörün öncü bir kuruluşu yapmak için önümüzde önemli bir yol haritası oluşturmak öncelikli hedeflerimizdir.

Bizlere verdiğiniz destek için sizlere teşekkür ederiz. Hep beraber sağlıklı ve de bol kazançlı hayat dileriz.

Tel: 0531 899 52 51
Fax: 
Email: İnfo@topomorf.com
Adres: Mimar Sinan Mh. Yalınay Sk. No:13 İstanbul / Çekmeköy

Topomorf inşaat Projeler Haritası

Topomorf inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.