|   |  Topuzlar Yapı Firması
Topuzlar Yapı

Topuzlar Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1998

  • Proje Sayısı : 6

Topuzlar Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Topuzlar Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Topuzlar Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Topuzlar Yapı Hakkında

TOPUZLAR YAPI FARKI
 
Topuzlar yapı kalitesi;
Kalite bizim için standartlardan öte yaşam biçimidir. Tüm konutlarımız deprem yönetmenliğine uygun olarak inşa edilir.
Sektörde lider firmalar ile çalışırız. Konutlarımızı taşınmaya hazır hale getirir, ve sahiplerine teslim ederiz.
Topuzlar yapı güveni
Sektördeki dürüstlüğümüz ve saygınlığımız ile tüm finans kurumları, kamu kurumları ile ortak çalışırız verdiğimiz sözleri ve taahhütlerimizi eksiksiz sonuçlandırmaya gayret ederiz.
Topuzlar yapı hızı :
Firmamız inşaat üretimi, satısı ve teslimi konularında emsallerinden çok önde yer almaktadır.
Topuzlar yapı yenilikçiliği:
İnşaat sektöründe ki tüm yenilikleri yakından takip ederek ekibimiz ile birlikte müşterilerimize daha yenilikçi yapılar sunarız.
Topuzlar yapı huzuru :
Şu ana kadar yaptığımız projelerde nezih aile ortamının korunması için gayret gösterdik, projemizde sıcak komşuluk ilişkileri kurulması için çeşitli yollar denedik ve köprüler kurduk. Teknik ekibimiz ile satış sonrası müşterilerimizin konutlarında yasadıkları sorunları hızlı bir şekilde çözüme ulaştırdık
Topuzlar yapı avantajı :
Güçlü finansal yapımız sayesinde yoğun ve hızlı üretim satın alma avantajlarını kullanıyoruz bu sayede sattığımız tüm konut projelerinde müşterilerin en kısa surede yüksek pirim elde etmesini sağlıyoruz.
 
TARİHÇE
 
Topuzlar yapı 1998 yılında aile şirketi olarak kurulmuştur. İstanbul'un çeşitli bölgelerinde inşaat yapan firmamız  Sn. FARUK TOPUZ yönetiminde 2005 yılında proje bazında çalışmalarına başlamıştır su anda aktif olarak hizmet vermektedir 17 yılını geride bırakan Topuzlar yapı İstanbul’da istikrarlı büyümesi ve konut projelerinde tecrübesi ile benimsediği “RAHAT HUZURLU ERGONOMİK YAŞAM ALANLARI” ilkesini çevreye duyarlılığı insanı değerlere duyduğu saygı ile birleştirerek 1000’ in üzerinde konut inşa edilmiştir.
Topuzlar yapı mimarisinden nitelikli işçiliğine peyzaj düzenlemelerinden satış ve sonrası müşterisi ve yatırımcısıyla buluşturmanın gururunu yaşamaktadır. Yatırımcısını hayal kırıklığına uğratmayan Topuzlar yapı nitelikli işçilik yatırımcıya gerçek fayda sağlamayı birleştiren Topuzlar yapı bu güvene layık olmak için tüm çaba ve gayretleriyle devam edecektir.
 
TOPUZLAR YAPI VİZYON-MİSYON
 
Topuzlar yapı vizyon:
Huzur ve güveni ön plana alan Topuzlar yapı yapmış olduğu projelerle tüm insanların iyi yasama hakkı olduğunu ve bunlara erişebileceğini göstermeyi hedeflemektedir. 17 yıllık tecrübesini tüm insanlarla paylaşmayı ilke edinen Topuzlar yapı ileriye hep ileriye doğru yol almayı hedeflemektedir. Bundan sonraki mesleki hedeflerinde topuzlar yapı doğaya duyarlı çevreyi koruyan, sosyal sorumluluk projeleri denildiğinde ilk akla gelen isimler arasında yer almak için tüm imkânları ile ilerlemektedir.
Ayrıca topluma değer katan ilerici farkındalık yaratan projelere imza atmak için “yola devam” sloganı ile hareket etmektedir. Bunu ülkesi ve insanına borçlu olduğunun bilincindedir.

Topuzlar yapı misyon:
21. YY gerekliliklerinin farkında olarak uzmanlık alanımız olan inşaat sektöründe tüm çalışanlarının desteğine ve bilgisine değer vererek çalışmak. En değerli varlığı olan müşterilerinin memnuniyetini bilerek özgün yenilikçi çözümlerle onların güvenine layık olmak için çalışma hayatının tüm alanlarında duyarlı insana değer veren ve değerlerini koruyan bir firma olmayı sürdürmek.
 
BAŞKANIN MESAJI
 
Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörü olan inşaat sektörüne 2005 yılında adım attık..
Öncelikle projemizde kaliteli malzeme ile ergonomik evler üreten bir firma olmayı hedefledik şuana kadar bu yenilikçi anlayış ile yapmış olduğumuz projemiz konut sahipleri tarafından hep taktir gördü. 2014 yılında tamamladığımız MAVERA KONUTLARI projesi ile bu anlayışımızı en üst seviyelere taşıdık. Bu nedenle 2013-2014 yılları firmamız açısından verimli ve başarılı bir yıl olmuştur. 2015 yılı içerisinde başladığımız MAVERA CİTY projesi ile yükselen trendimizi daha da yukarılara taşımayı hedefliyoruz. Topuzlar yapı olarak kurumsal yönetim ile kaliteli inşaatlar üreterek gerek proje yapım döneminde gerekse satış süreci ve satış sonrası destekle sektörde tercih edilen bir firma olduk.
Ayrıca bugüne kadar projelerimiz civarında yer alan sosyal sorumluluk projelerine sponsor olarak destek verdikçe bundan sonraki projelerimizde de aynı desteği vereceğiz. 2016 yılında yapacağımız iki proje ile bölgemizde öncü firmalarından biri konumuna gelmeyi hedefliyoruz. Şirketimizin başarısında emeği gecen tüm çalışanlarımıza ve bize güven duyarak destek veren tüm müşterilerimize ve
çözüm ortaklarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

TOPUZLAR YAPI
YÖN.KURULU BAŞKANI
FARUK TOPUZ

Tel: 444 4 137
Fax: 0212 854 1992
Email: info@topuzlaryapi.com
Adres: Hürriyet Mah. Adnan Kahveci Blv. Turna Sok No:2/C İstanbul / Esenyurt

Topuzlar Yapı Projeler Haritası

Topuzlar Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.