|   |   |  TORKAM E5 REZİDANSLAR TARİHİ KAMPANYADA

TORKAM E5 REZİDANSLAR TARİHİ KAMPANYADA

“0,64 KREDİ ORANI İLE 2. YILDAN İTİBAREN ÖDEMELİ” TORKAM birikimi ve TOKİ güvencesiyle E5 Karayolu’nun Sefaköy - Florya aksında inşa edilen TORKAM E5’in Rezidansları; 0,64 kredi oranı, 180 aya kadar vade seçenekleri ve 567 bin TL’den başlayan fiyat avantajıyla yatırımcılarına maksimum kazanç sunuyor.

TORKAM E5 REZİDANSLAR TARİHİ KAMPANYADA

TOKİ tarafından hasılat paylaşım modeli ile Sefaköy- Florya aksında E5 Karayoluna tam cephe konumundaki TORKAM E5 projesini hayata geçiren TORKAM İnşaat, projede bulunan rezidanslarda 2. yıldan itibaren ödemeli 0,64 kredi oranı 180 aya kadar vade seçenekleri ile Türkiye’nin tarihi kampanyasını destekliyor. 2021 yılının 2. yarısında teslimatı hedeflenen projede satışlar büyük bir hızla devam ediyor.

YATAY MİMARİNİN GÜZEL ÖRNEĞİNİ SUNUYOR

3 kattan oluşan, yatay mimarisiyle yenilenen bölgenin gelişiminde örnek olarak konumlanacak TORKAM E5, 20.776,46 metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Metro durağı ile bütünleşecek bir yapıda tasarlanan TORKAM E5 projesinde zemin altında (-7) kat bulunuyor.

Toplam inşaat alanı 127 bin metrekareye ulaşan projeyle bölgeye 234 rezidans daire, 117 ofis, 310 cadde dükkanı ve 896 araçlık otopark kazandırılacak.

1+1, 2+1 ve 3+1 rezidans dairelerin yer aldığı projede konut büyüklükleri 54 metrekare ile 124 metrekare, birleştirilebilme özelliğine sahip ofislerin büyüklükleri ise 78 metrekare ile 178 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

MAHMUT DERELİ, “TİCARİ ÜNİTELERE YATIRIM YAPANLAR ÇOK KARLI ÇIKACAK”

TORKAM E5’in Transfer Merkezi Cadde Dükkanlarının geçen yıl yapılan açık artırmada büyük bir talep görerek 102 adedinin satıldığını kaydeden TORKAM İnşaat İcra Kurulu Başkanı Mahmut Dereli, “Yatırımcılarımız 1 yıldan az sürede içerisinde yüzde 50 ye yakın prim kazancı elde ettiler” diye konuştu.

 

 “DOĞAL TEMİZ HAVA SİRKÜLASYONU AÇIK ÇARŞI DÜKKANLARINDA”

Günümüz koşullarında ticari ünitelerin en önemli ihtiyacı olan Doğal Temiz Hava Sirkülasyonuna Sahip Açık Çarşı E5 Dükkanları ve Metro Dükkanları 19 Temmuz’da fırsat eşitliği ve şeffaflık ilkesi gereği açık artırma usulüyle satışa çıkacağını belirten TORKAM İnşaat İcra Kurulu Başkanı Mahmut Dereli, “Biz günümüz koşullarının en önemli ihtiyacı olan Doğal Temiz Hava Sirkülasyonuna sahip TORKAM E5’i; ticari üniteleri, rezidans daireleri, ofis ve mağazalarıyla tüm bölgenin yeni merkezi olarak geliştirdik. TORKAM E5; metrobüs durağı, otobüs ve minibüs gibi toplu ulaşım hatlarının merkezinde yer alıyor. Burada projeye özel Metro durağı bulunacak. Günlük milyonlarca kişinin önünden geçtiği, 700 bin kişinin ise projenin içinden geçmesi öngörülen projemizin ticari üniteleri alıcılarına yüksek kazanç sunacak. Açık artırmada başlangıç fiyatı 470 bin lira olarak belirlenen dükkânları herhangi bir banka garantisi istemeden 48 ay sıfır faiz fırsatıyla yatırımcılara sunacağız. Cadde ve Metro’da yer alan ticari ünitelerimize yatırım yapanlar çok karlı çıkacak” dedi.

E5 Cadde Dükkanları ile Metro Dükkanlarında;                                                    

470.000.₺ - 990.000.₺ Arasında 50 Dükkan

991.000.₺  ile 1.500.000.₺ Arasında 63 Dükkan

1.500.000.₺  ve üzerinde 73 Dükkan bulunmaktadır.

127 bin metrekare inşaat alanına sahip projede teslimlerin 2021’nin Nisan ayında yapılması planlanıyor.

Emlak Haberleri

Etiketler
Torkam E5 Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

  • 3S Kale Holding, Topkapı’da ‘TOPAZ’ çağını başlatıyor
    3S Kale Holding, Topkapı’da ‘TOPAZ’ çağını başlatıyor

    Milyonlarca insanın önünden gelip geçtiği, İstanbul’un en değerli eserlerine bugüne kadar ev sahipliği yapmış Topkapı’da yükselecek olan TOPAZ Residence, şehrin siluetine saygılı 13 katlı iki rezidans bloğu ve bu blokları birbirine bağlayan 3.780 m2 paylaşımlı ofis alanından oluşuyor.

  • MERKEZ ANKARA’DA OFİS ETABI SATIŞA ÇIKIYOR
    MERKEZ ANKARA’DA OFİS ETABI SATIŞA ÇIKIYOR

    Emlak Konut güvencesi ve Pasifik vizyonuyla Ankara’nın gerçek merkezinde inşa edilen tek parselde Türkiye’nin en büyük karma yaşam projesi Merkez Ankara’nın ticari ofis blokları lansman avantajlarıyla satışa çıkıyor

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.