|   |  Torkam İnşaat Firması
Torkam İnşaat

Torkam İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1991

  • Proje Sayısı : 9

Torkam İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Torkam İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Torkam İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Torkam İnşaat Hakkında

Torkam İnşaat olarak, Yönetim Kurulu Başkanımız Mahmut Dereli nezdinde, 25 yıldır İnşaat ve Yapı sektöründe faaliyet göstermekteyiz. 
 
Bugüne kadar grup şirketlerimiz nezdinde tamamlanmış ve devam etmekte olan Konutlar, Rezidans, Ticari Üniteler, Alışveriş Merkezleri, Okullar, Otel ve diğer projelerimiz 1.000.000 m² inşaat alanı ile toplam yatırım tutarı 1 milyar USD hacmine ulaşmıştır. 
 
Şirketimiz orta ve büyük ölçekli nitelikli ve markalı konut, rezidans projeleri ve butik çarşılar geliştirip, bu alanda yatırımlar yapmak suretiyle gayrimenkul sektöründe kontrollü ve istikrarlı büyüme hedefini benimsemiştir. 
 
Türkiye, Bulgaristan ve Cezayir yatırımlarımız bu hedeflerimizin birer göstergesidir. 
 
Yurt içinde ve yurt dışında teknolojik ve finansal gelişmeleri takip ederek, tüketici ihtiyaç ve beklentilerine uygun uluslararası standartlarda, ekonomik, güvenli ve estetik projeler üretmeye devam edeceğiz. 
 
Bu çerçevede, tüm yaşam ortaklarımıza, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, banka ve finans kuruluşlarına ve tüm dostlarımıza saygılar sunarız. 
 
Torkam İnşaat Yatırım A.Ş.

Vizyon & Misyon
 
Vizyonumuz 
Sürekli kalkınma prensiplerini uygulayarak, başarı ve tecrübelerimizi geliştirmek, evrensel boyutta gayrimenkul yatırım sektörünün önde gelen firmaları arasında yerimizi almaktır. 
 
Misyonumuz 
İnşaat ve gayrimenkul yatırım sektöründe temel esas olan 3E (Emniyet, Estetik ve Ekonomi) prensiplerine bağlı kalarak, gelişmekte olan teknolojiyi sektöre yansıtmak ve minimum maliyet, minimum kar marjı ile maksimum kalite ve müşteri memnuniyetini sağlamak, sektörde müteahhitlik, yatırım ve proje geliştirme hizmetini tam anlamıyla vermektir.

Tel: 0212 659 2380
Fax: 0212 659 7746
Email: info@torkam.com.tr
Adres: İstoç Oto Ticaret Merkezi, S2 Blok, Tem Plaza 25/2 Mahmutbey İstanbul / Bağcılar

Torkam İnşaat Projeler Haritası

Torkam İnşaat Projeleri

Torkam İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.