|   |  Toroslar inşaat Firması
Toroslar inşaat

Toroslar inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2000

  • Proje Sayısı : 4

Toroslar inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Toroslar inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Toroslar inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Toroslar inşaat Hakkında

Toroslar İnşaat ve Yatırım şirketi 4 ortak tarafından 2000 yılında kuruldu, bununla birlikte bir inşaat firması olarak Toros'ların geçmişi her bir ortağının geçmiş yıllarda inşaat sektöründe ayrı ayrı firmalara sahip olduğu 1985'li yıllara kadar uzanmaktadır. Ortaklarının deneyimleri ile birlikte Toroslar birçok farklı sektörde 25 yılı aşan geniş ve engin bir deneyime sahip bulunmaktadır.

2000 yılında dört ortak Hüseyin Özçelik, Hasan Özdemir, Numan Uslu ve Hüseyin Gülseren altyapı ve inşaat sözleşmeleri konusundaki talepleri karşılamak için bu yeni şirketi kurdular. Konut inşaatı şu an için odaklanılan ana iş alanı olmakla birlikte, Toroslar İnşaat'ın Alanya'nın şehir planlaması ve yerleşim planları konusunda birçok önemli projede imzası bulunmaktadır.

Şehir merkezindeki binlerce metre karelik alana yayılan kırmızı tuğla yollar ve kaldırımlar ve şehrin altyapı ve kanalizasyon sistemi, her biri Toroslar İnşaat tarafından gerçekleştirilmiş olan işlerdir.  Toroslar aynı zamanda pek çok banliyö ve ilçede de çok sayıda yol, köprü, kanalizasyon sistemi, içme suyu şebekesi, yağmur suyu boru sistemi, park ve okul inşaatı da gerçekleştirmiştir.     

Toroslar inşaat şirketi 2002 yılından bu yana Avrupalı müşteriler için Alanya'nın içerisinde ve çevresinde konutlar inşa etmektedir. Gayrimenkule doğru olan yurt dışı talebi hızla arttığından Toroslar bu konuda çok sayıda proje geliştirmiş ve bu projelerin akabinde piyasada en önde gelen lider şirketlerden biri olmuştur.   

Tel: 0242 511 9990
Fax: 0242 513 0364
Email: info@toroslar.com.tr
Adres: Sekerhane Mh. Besim Aga Sk. Baba Apt. No:4 Antalya / Alanya

Toroslar inşaat Projeler Haritası

Toroslar inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.