|   | 

Trabzon'da Sauna ve Fitness Olan Konut Projeleri

Trabzon'da Sauna ve Fitness Olan Konut Projeleri

Trabzon'da Sauna ve Fitness Olan Konut Projeleri


Sauna, geleneksel “Fin hamamı” olarak da geçer. İlk halk saunası 1936 Berlin Olimpiyatları'nda Finli sporcuların tepkisi üzerine olimpiyat köyüne inşa edilmiştir. Diğer ülkelerden gelen sporcuların ilk defa Berlin'de kullandıkları bu sauna, sauna kültürünün dünyaya yayılmasında büyük önem taşımıştır.

Sağlık açısından birçok faydası olan sauna ilerleyen zamanlarda keyif ve rahatlama amaçlı da kullanılmaya başlamıştır. Nitelikli konut projelerinin birçoğunda sauna (Fin Hamamı) ile beraber fitness da yer almaktadır.

Fitness, egzersize dayalı bir spordur. Sözcük anlamı "Sağlıklı ve formda olmak” tır. Formda kalmak isteyenlerin vazgeçilmez sporlarından biri olduğu için fitness salonları birçok yerde karşımıza çıkmaktadır.

Günümüzde aktif olarak fitness yapan ve sauna kullanan kişiler, öncelikle yorucu ama keyifli bir fitness'ın ardından sauna kullanımını tercih etmektedirler.


Yeni nesil konut projeleri içinden bize alternatifler sunanları ve bu projelerden satılık, kiralık ofis veya daireleri bulunanları liste olarak bir araya getirdik.

- Trabzon'da sauna ve fitness imkanlarını sunan konut projeleri  “Trabzon'da Sauna ve Fitness Olan Konut Projeleri ” sayfasının üst tarafında listelenmiştir.

“Trabzon'da Sauna ve Fitness Olan Konut Projeleri ” listesini incelerken, merak ettiğiniz soruları sorabilir aynı zamanda içlerinden birçoğunu üç boyutlu olarak gezebilirsiniz.

 


Trabzon'da Sauna ve Fitness Olan Konut Projeleri Haritası

 • Orna Park Residence
  Orna inşaat

  Orna Park Residence

  Bizler için çok farklı bir proje ORNA PARK RESIDENCE.Şana bölgesine artı değer katacak bu proje için tüm çözüm ortaklarımızı titizlikle seçi...

 • Sultana Trabzon 1461
  Baysal İnşaat

  Sultana Trabzon 1461

  Tarih boyunca denizi, doğal bitki örtüsü ve ormanları ile tüm misafirlerini kendine hayran bırakmayı başardı.Şimdi Baysal İnşaa...

  daha fazla yükle

  © Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

  footer