|   |  Trabzon'da Tenis Kortu Olan Konut Projeleri

Trabzon'da Tenis Kortu Olan Konut Projeleri

Trabzon'da Tenis Kortu Olan Konut Projeleri

Trabzon'da Tenis Kortu Olan Konut Projeleri

 

Şehir yaşamının yoğun temposunun yarattığı stresi spor yaparak atıyorsanız ve spor hayatınızın bir parçası ise bu projeler öncelikli tercih sebebiniz demektir.

Tenis, herkesin ilk bakışta uzak kaldığı ama hep merak ettiği bir spor dalıdır. Çocukluğumuzdan itibaren spora ilk adımımız futbolla olur. Futbolun sayıları basittir, her mekanda oynanabilir. Tenise gelince işler değişir. Öncelikle oynayabileceğiniz bir kort, bir raketiniz ve toplarınız olması gerekir.

Bu sebeple, Trabzon'da Tenis Kortu Olan Konut Projeleri sizin için liste haline getirdik.

- Trabzon'da tenis kortu olan konut projeleri “Trabzon'da Tenis Kortu Olan Konut Projeleri” sayfanın üst tarafında listelenmiştir.

- “Trabzon'da Tenis Kortu Olan Konut Projeleri” listesini incelerken, merak ettiğiniz soruları sorabilir aynı zamanda içlerinden birçoğunu üç boyutlu olarak gezebilirsiniz. 


Trabzon'da Tenis Kortu Olan Konut Projeleri Haritası

 • Kaşüstü Aquamarine Evleri
  Aks Grup

  Kaşüstü Aquamarine Evleri

  34.000 Metrekare arazi üzerine 8 blok 360 konuttan oluşmaktadır.Aileniz ile bir arada hem doğası hemde eşsiz deniz manzarası ile hayatınızı ge...

 • Prestij Home Residence
  Hakan inşaat

  Prestij Home Residence

  Hakan İnşaat hizmet konusunda sınır tanımadığını Prestij Home projesiyle ortaya koyuyor. Size özel kapalı otoparkı sayesinde ...

  daha fazla yükle

  © Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.