|   |  Trend GYO Firması
Trend GYO

Trend GYO

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 3

Trend GYO, konut, ofis ve residence projeleri, Trend GYO hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Trend GYO ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Trend GYO Hakkında

HAKKIMIZDA

Trend GYO AŞ yabancı sermayeli bir firma olarak Türkiye’de kuruldu. Bugüne kadar çeşitli projelerin gayrimenkul geliştirilmesinde danışmanlık yapmıştır. Bu projelerin arasında konut, otel, rezidans ve üniversite binaları gibi çeşitli alanlarda gayrimenkul geliştirmesi veya inşaatı yer almaktadır.

Trend GYO AŞ‘nin kendisi için belirlediği hedeflerin içinde, istenen projeleri analiz ederek piyasa beklentilerini belirlemek, uygun konum ve yöntemlerle dünya standartlarında tamamlayarak müşteri memnuniyetini sağlamak vardır.

Yönetim kadromuz ve çalışanlarımızın sahip olduğu tecrübe ile hem yurtiçinde hem de yurtdışındaki gelişmeleri takip ederek müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

MİSYON

Güvenliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu hayatı kolaylaştıran, doğayı koruyan, insan gereksinimlerini karşılayan, gelişen teknolojiye uygun yaşam alanları yaratan projeler geliştirerek hissedarlarımız ile birlikte yüksek karlılık ile istikrarlı büyümek.

VİZYON

Şeffaflığı ve güvenirliği ön planda tutarak istikrarlı şekilde büyümeyi sağlarken, estetik ve fonksiyonel bütünlük içinde iş yapış biçimi, organizasyon yapısı, kurumsal değerleri ve yönetim ilkeleriyle Türkiye'nin sektöründe lider, yatırımcı ve geliştirici şirketlerinden biri olmak.

DEĞERLERİMİZ

Tutku: Yaptığımız işi sevmek. Her koşulda en iyisini yapabilmek adına sonsuz bir istek ve üst düzey bağlılık göstermek.
Cesaret: Hızlı karar almak ve güçlüklerle yüzleşerek anlaşmazlıkları üstesinden gelip çözüme kavuşturmak.
Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik: Grubumuzun faydası doğrultusunda sorumlu bir şekilde hareket etmek ve yaptıklarımızın topluma ve çevreye olan etkilerini göz önünde bulundurmak.
Üstün İş Ahlakı ve Dürüstlük: Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak.
Gelecek ve Sonuç Odaklılık: Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek. Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak.
İşbirliğine Açıklık: Çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza değer vermek, omuz omuza çalışarak birlikte başarmaya inanmak.

Telefon: 0212 210 3344
Fax: 0212 210 3390
Email: info@trendgyo.com.tr
Adres: Gürsel Mahallesi, İmrahor Caddesi, Kağıthane Polat Ofis 23/A Kat:5 34400 Kağıthane/ İstanbul Türkiye

Trend GYO Projeler Haritası

Trend GYO Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.