|   |  TSF Gayrimenkul Firması
TSF Gayrimenkul

TSF Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi : 2013

  • Proje Sayısı : 2

TSF Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, TSF Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve TSF Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

TSF Gayrimenkul Hakkında

TSF GAYRİMENKUL

Kozuva Şirketler Grubu ve Ersoy Mühendislik iştiraki olarak kurulan TSF GAYRİMENKUL YATIRIM İNŞAAT MİMARLIK LTD. ŞTİ. “gayrimenkul geliştirme” konusunda uzmanlaşmış bir firmadır.

Bölgemizdeki yoğun konut talebini doğru projelerle karşılayarak modern yaşam alanları inşa etme vizyonu ile kurulan TSF, projelerinde işlevsellik ve kaliteyi misyon edinmiştir. TSF Gayrimenkul 2013 yılından beri faaliyet gösterdiği sektörde Çerkezköy ve Kapaklı bölgesindeki tüm projelerinde şimdiye kadar 400'ün üzerinde konut ve işyeri teslim etmiştir.

Ne Yapıyoruz?

PROJE

MİMARLIK

İNŞAAT

ENGİN DENEYİM

TSF Gayrimenkul'ü rakiplerinden ayıran en önemli niteliği engin sektör deneyimine sahip, alanında ve bölgesinde uzman şirketlerin iştiraki olması sayesinde bir inşaat sürecinin en hızlı ve sağlıklı şekilde ilerlemesi için gerekli adımların hepsini kendi bünyesinde atabiliyor olmasıdır.

DÜNÜN BİRİKİMİ İLE YARINI HEDEFLİYORUZ.
Engin deneyimi, profesyonel ekibi ve yenilikçi vizyonu ile TSF Gayrimenkul kısa süredeki güven veren gelişimini iş ahlakı proje veya daire sayısı ile değil sürekli müşteri memnuniyeti ile ölçmektedir. Şimdiye kadar edindiğimiz tecrübeyi herzaman bir sonraki projemizdeki hedeflerimize yansıtarak müşterilerimizi birikimlerimize ortak ediyoruz...

Telefon: 0282 726 7970
Fax: 0532 724 6230
Email: info@tsfgayrimenkul.com
Adres: GMKP Mah. Özcan Sk. No:15 D:8 Çerkezköy / Tekirdağ

TSF Gayrimenkul Projeler Haritası

TSF Gayrimenkul Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.