|   |  TSİ Yapı Firması
TSİ Yapı

TSİ Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 5

TSİ Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, TSİ Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve TSİ Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

TSİ Yapı Hakkında

TSI YAPI HAKKINDA
 
TSİ YAPI A.Ş. Alanya’da kendi dallarında söz sahibi olmuş Tahir TULUK, İbat BOSTANCI ve Samet UĞURLU tarafından kuruldu. TSİ YAPI A.Ş., inşaat sektöründe değişen müşteri ihtiyaçlarına göre farklı projeleri uygulamayı hedef edinmiştir.

Artan üretim ihtiyacı, bu sürecin en önemli parçası haline getirilen "insanı" hızlı çalışma temposundan kurtulmak adına stresin ve kargaşanın minimize edilmiş olduğu alanlara yönlendiriyor. TSİ Yapı tam da bunun için, aradığınızı size sunmak için burada! TSİ Yapı farkını; kalite, konfor ve emniyet düşüncesiyle inşa ettiği özgün yapılarla ortaya koyuyor. İnsandan yola çıkarak ortaya koyduğu yaşam alanlarıyla marka güvenilirliğini pekiştiren şirketimiz; modern hayatın getirdiği süratten kurtularak sevdiklerinizle birlikte "ikinci bir dünya"kurmanıza imkân sağlayan projeler üretiyor. Başarının ayrıntıda gizli olduğuna inanan tasarımcılarımız, gerçekleştirdiği projelerde "hayata yatırım yapmanızı" sağlarken, her detayda farklı bir bakış açısı ve farklı bir çözümü ayağınıza getiriyor. Sanatını bir kalemkâr işçiliği özeniyle kare kare işleyen TSİ Yapı; ayrıntıları incelikle düşünülmüş mekânlar üreterek, günümüz insanına aradığının üstünde gerçekler sunuyor. Sizleri zarafetin keyfini yaşamaya davet ediyoruz.
 
MİSYON
 
Çalışmalarımızda yeşile ve maviye saygılı, doğayla iç içe, konforlu ve özgün binalar üreterek, bir yandan yaptığımız işe değer katma çabası taşırken, diğer yandan seçtiğimiz lokasyonların mevcut değerlerini korumak için çalışıyoruz. 
 
VİZYON
 
Özgün, kaliteli ve güvenli projelere imza atarak ulusal markaların arasında yer almak 

Tel: 0242 515 0424
Fax: 0530 325 4545
Email: info@tsiyapi.com
Adres: Şekerhane Mh. Ş.Tokuş Cd. No:66 Antalya / Alanya 

TSİ Yapı Projeler Haritası

TSİ Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.