|   |  Tüfekçioğlu Grup Firması
Tüfekçioğlu Grup

Tüfekçioğlu Grup

  • Kuruluş Tarihi : 1965

  • Proje Sayısı : 2

Tüfekçioğlu Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Tüfekçioğlu Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Tüfekçioğlu Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Tüfekçioğlu Grup Hakkında

KURUMSAL

TÜFEKÇİOĞLU GRUP

Şirketimiz Sayın Yüksel TÜFEKÇİOĞLU tarafından 1965 yılında kurulmuştur. Aynı yıl Ankara ili Kolej semtinde ilk konut inşaatını tamamlamıştır. 1974 yılı itibari ile Devlet Su İşleri, Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Elektrik Kurumu’na ait üst yapı ve alt yapı inşaat ihalelerine girmiş, ülkemiz çeşitli il ve ilçelerinde taahhüt ettiği işleri başarı ile tamamlamıştır.

1983 yılı itibari ile Suudi Arabistan’da açmış olduğu mobilya mağazaları ile Türkiye’den ahşap mobilya ihracatı gerçekleştirmiştir. 1999 yılı itibari ile kendi inşaatlarımız ile birlikte, çeşitli il ve ilçelerde Türkiye İş Bankası’na ait banka şube ve lojman yapım işleri ihalelerine davet edilmiş, taahhüt ettiği işleri başarı ile tamamlamış ve teslim etmiştir.

Kurulduğu tarihten bu yana kendi arsa ve gayrimenkulleri üzerine konut, işyeri, otel ve yurt inşaatlarına devam eden firmamız, 1999 yılında araştırma ve çalışmalarına başladığı, Ankara’da ilk 5 yıldızlı Otel Yurt konsepti ile hizmet veren Cebeci Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu ile Eğitim ve Öğretim alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır. 2007 yılında 2. şubemiz olan Kurtuluş Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu da Otel Yurt konsepti ile hizmet vermeye başlamıştır.

İstanbul Beykoz’da 2013 yılında satın almış olduğu Beykoz Ormanları ve Boğaz’a hâkim bir lokasyonda yer alan gayrimenkulü üzerine bölge için yenilikçi ve tasarımı ile ilgi uyandıracak ELİT bir RESIDENCE projesine 2016 yılının Ekim ayında başlamış ve devam ettirmektedir.

Telefon: 0312 433 0000
Fax: 0312 433 2211
Email: info@tufekcioglu.com
Adres: Cemal Gürsel Cad. No:40 Kurtuluş, Çankaya ANKARA/TÜRKİYE

Tüfekçioğlu Grup Projeler Haritası

Tüfekçioğlu Grup Projeleri

Tüfekçioğlu Grup Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.