|   |  Tuğçe İnşaat Firması
Tuğçe İnşaat

Tuğçe İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 4

Tuğçe İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Tuğçe İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Tuğçe İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Tuğçe İnşaat Hakkında

Kurumsal

Hakkımızda

Tuğçe Mühendislik & İnşaat, kurumsal kimliği ile inşaat sektörünün lider şirketlerinden biri olmak için yola çıkmıştır.Başarılarını sürdüren Tuğçe İnşaat, ismiyle sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini bir araya getiren bir marka olmuştur.

Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyen Tuğçe İnşaat, özellikle büyük ölçekli konut projeleri konusunda kayda değer bir bilgi birikimine sahiptir.

Bulunduğu coğrafyanın ötesine tecrübesini ve vizyonunu taşımayı ulusal bir sorumluluk olarak benimseyen Tuğçe İnşaat; çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak bulunduğu konumu koruyacaktır.

Vizyon & Misyonumuz

Yaşam biçimleri kurmanın farklılığını, markalaşma olgusu ile kuvvetlendiren, müşterilerine memnuniyetin sınırsızlığını hissettiren bir firma olmak.

Dünya standartlarında kalite ve hizmet anlayışını; saygın, güvenilir ve çevreye duyarlı kimlikle,  inşaat sektöründe bulunduğu bölgede öncülük etmek.

Kalite Politikamız

İnşaat sektöründe Faaliyet gösteren firmamızda, çalışanlarımızın tam katılımı ile müşteri talep ve beklentilerini yasal ve mevzuat şartlarına uygun olarak karşılamak, kalite yönetim sistemi şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli iyileştirmektir.

Kaliteye bakış açımız; müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz üretim ve hizmetlerin sunumu arasında, tam bir uyumun sağlanmasına dayanmakta olup, bu süreci ifade eden kalite politikamız şu ilkelere dayanmaktadır.

Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını tam ve doğru olarak anlamak ve bu istekleri, müşteri memnuniyetini sürekli kılacak şekilde karşılamak.

Ürün kalitesinin sürekliliğini sağlamak ve bu doğrultuda müşterilerimizin ürün ve üretimlerine daha fazla değer katmak

Kalitesini sürekli geliştirdiğimiz ürünlerimizi, sıfır hata ve uygun fiyatlarla, istenilen zamanda ve istenilen miktarda müşterilerimize sunmak.

Kalite anlayışının, işletmenin tüm birimlerinde hissedilmesini, çalışanların kalite bilinci ile üretim yapmalarını ve bu konuda sürekli gelişimlerini sağlamak.

Üretime katkıda bulunan malzeme ve hizmetlerin satın alımında ürün ve hizmetlerimizin kalite kriterlerini göz önüne alarak değerlendirme yapmak

Yasal gereklilikler, toplum ahlakı ve çevreyi koruma ilkeleri doğrultusunda çalışarak kendimizi geliştirip sektörümüze, ülkemize ve tüm insanlığa değer katmak.

Çevre Politikamız

İlgili çevre mevzuatı gereklerini karşılamak ve hatta aşmak.

Çevre yönetim sisteminin şartlarına uymak ve sürekli geliştirmek için çalışmak.

Faaliyetlerimizden kaynaklanan atıkları minimuma indirmek, kirliliği kaynağında önlemek ve çevre üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmak.

İnşaat teknolojilerinin uygulanmasında ilgili standartlara, kanunlara ve yönetmeliklere uygunluğu sağlamak, 

Tüm faaliyetlerin güvenli ve etkin bir şekilde gerçekleştirileceği, kişilerin sağlığının ve emniyetinin korunacağı, çevrenin ve doğal yapının muhafaza edileceği çalışma prensiplerini oluşturmak ve yaymak,

Yukarı belirlenen amaçların gerçekleştirilmesi için personelimizi bilinçlendirmek ve etkin eğitim ile bu bilinci tüm çevremize yaymak

Tuğçe İnşaat’ın Çevre politikasıdır

Çevre politikamız kapsamında çevre taahhütlerimiz;

Hava ve su kirliliğini, sızıntı ve gürültüyü mümkün olduğu kadar önlemek.

Ambalaj kullanımını ve atıkları azaltmak ve geri dönüşüme odaklanmak

Enerji ve su gibi doğal kaynakları koruma yöntemlerini geliştirmek.

Üretimde kullanılan süreç ve faaliyetlerle ilgili çevre etkenlerini kontrol altında tutmak ve etkilerini minimuma indirmektir. 

Sürekli iyileştirmek, çevre kirliliğini önlemek ve tabii olduğumuz her türlü kanuni mevzuata uygun hareket etmektir. 

Tuğçe İnşaat tarafından taahhüt edilen ve uygulanan bu politika, tüm çalışanlarımıza ve ayrıca firmamız adına çalışan bütün kişilere duyurulmaktadır.

Yönetim Kurulu

Ali İhsan ÖZTAN
YÖNETİM KURULU BAŞKANI – İNŞAAT MÜHENDİSİ

1960 yılında Gaziantep’te doğdu. İlk,orta ve lise öğrenimini Gaziantep’te tamamladıktan sonra  1978 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde lisans eğitimine başladı ve 1982 yılında mezun oldu. 1 yıl İstanbul Üniversitesi İşletme Enstütüsüne devam etti.

1983-1987 yılları arasında 4 yıl Viyana Teknik Üniversitesinde Profesör Willhelm Reismann’ın yanında çiftbükümlü beton kemer barajların imalatında “ Roller Compacted Concrete” metodunun kullanılması konusunda doktora çalışması yaparken aynı zamanda Hoffmann / Maculan firmasının yükleniciliğini yürüttüğü Zillergründl baraj inşaatında çalıştı. 1987 yılında “Uluslararası Teknik Eleman Mübadale Programı” kapsamında Finlandiya Su-Karayolları Teşkilatında misafir araştırma mühendisi olarak çalıştı ve Türkiye’ ye döndü. Askerlik görevini müteakip Gaziantep’te halen faaliyette olan Sistem İnşaat firmasını kurdu.

2001 yılında Sistem İnşaat’tan ayrılıp Uğur İnşaat’ta Teknik Koordinatör olarak görev yaptı. 2005 yılında Tuğçe Mühendislik ve İnşaat firmasını kurdu. Halen Tuğçe Mühendislik ve İnşaat Şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Ayhan EKMEKÇİOĞLU
YÖNETİM KURULU ÜYESİ - İNŞAAT MÜHENDİSİ

1975 yılında Gaziantep’te doğdu. İlk,orta ve lise öğrenimini Gaziantep’te tamamladıktan sonra 1993 yılında Pamukkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde lisans eğitimine başladı.

1997 yılında mezun olduktan sonra Gaziantep’te çeşitli firmalarda şantiye mühendisi olarak çalıştı. 1999 yılından itibaren Sistem İnşaat’ ta Teknik Koordinatör olarak konut, işyeri, villa, kapalı spor salonu, fabrika, okul inşaatı gibi yapıların imalatında çalıştı.

2005 yılından bu yana Tuğçe Mühendislik ve İnşaat Şirketinde Üretimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Mesut SÖKÜCÜ
YÖNETİM KURULU ÜYESİ - İNŞAAT MÜHENDİSİ

1978 yılında Gaziantep’te doğdu.

İlk,orta ve lise öğrenimini Gaziantep’te tamamladıktan sonra 1998 yılında Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde lisans eğitimine başladı.

2002 yılında mezun olduktan sonra farklı firmalarda  şantiye, AR-GE, pazarlama bölümlerinde yönetici olarak çalıştı.

2005 yılından bu yana Tuğçe Mühendislik ve İnşaat Şirketinde Pazarlama ve Finanstan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Telefon: 0342 215 0041
Gsm: 0507 663 9006
Fax: 0342 215 0042
Email: info@tugceinsaat.com
Adres: Değirmiçem Mahallesi Muammer Aksoy Bulvarı No : 63/A (Uğur Mumcu Parkı Karşısı) Şehitkamil / GAZİANTEP / TÜRKİYE

Tuğçe İnşaat Projeler Haritası

Tuğçe İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.