|   |  Tuğcular inşaat Firması
Tuğcular inşaat

Tuğcular inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1994

  • Proje Sayısı : 1

Tuğcular inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Tuğcular inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Tuğcular inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Tuğcular inşaat Hakkında

Tuğcular 1994 yılında Ankara Ostim OSB’de metal işleme üzerine hizmet vermeye başlamıştır. 100 kişilik teknik veidari personel ile 20.000 ton yıllık metal işleme kapasitesine sahip firmamız kuruluşundan birkaç yıl sonra ülkemizin lokomotifi olan inşaat sektörüne giriş yapmıştır. 
 
Hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerleyen Tuğcular İnşaat, modern, kaliteli ve güvenli yapılar inşa ederek sektöre yeni bir değer kazandırmıştır. Türk mimarisinin ve mühendisliğinin temsili olma yolunda ilerleyen Tuğcular İnşaat, bu derğerleri Metal ve İnşaat sektöründeki tecrübeleri ile yapılaştırmıştır. 
Bu değerler adına ülkesine, bölgesine ve dünyaya hizmet vermeyi hedefleyen Tuğcular İnşaat, gelişen teknolojiye bilgive tecrübesini yansıtarak ülkemizi dünya konjektöründe temsil eden projelere imza atmıştır. Bu başarılı projelerden aldığımız güç ile durmadan, yorulmadan yeni projelere başlıyoruz.

Tel: 0312 394 7939
Fax: 0312 394 7939
Email: insaat@tugcular.com
Adres: 12. Sok. No:29 Ostim Ankara / Yenimahalle

Tuğcular inşaat Projeler Haritası

Tuğcular inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.