|   | 
Tuna Grup

Tuna Grup

  • Kuruluş Tarihi : 1968

  • Proje Sayısı : 1

Tuna Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Tuna Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Tuna Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Tuna Grup Hakkında

ŞİRKET PROFİLİ 
 
1968 yılında ARYAPI Mühendislik Müşavirlik Bürosu adı altında kurulmuş olan TUNA GRUP, bu 40 yılı aşkın sürede edindiği mesleki tecrübe ve şirket deneyimi sonucu, birçok özel ve resmi projeyi tamamlayarak ülke hizmetine sunmuştur. Bir mühendislik mimarlık bürosu olarak başlayan yolculukta günümüzde gelinen son nokta, mimarlık, mühendislik, inşaat, enerji, sigortacılık gibi sektörlerde, her biri önemli isimler haline gelmiş farklı firmalardan oluşan bir şirketler grubudur. TUNA GRUP içinde bulunduğu çağa hem insani kaynaklar hem de teknoloji bakımından ayak uydurmuş ve gelişimini ana faaliyet alanı olan inşaat sektörü haricinde farklı sektörlere de yaymıştır. Bu sayede çeşitli ortaklıklara zemin hazırlamış, pek çok alt grubun oluşumuna imkân sağlamıştır.Tüm bu birikimlerin ve elde edilen sayısız başarıların ardından uluslararası platformda da yerini almaya karar vermiş bir Türk şirketi olan TUNA GRUP, 200’ün üzerindeki personeli ile üçü ana ofis olmak üzere, 11 farklı şehirde, çeşitli sektörlerde, Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir. Hızla gelişen teknoloji ve değişen dünya, her sektörde modernizasyonu şart kılmaktadır. Bunun bilincinde olarak, 40 yıldır var olan proje ve tasarımları, tamamladığı alt ve üst yapı çalışmaları ve çok önemli yatırımlar olan inşaat projeleriyle, TUNA ŞİRKETLER GRUBU hedeflediği yüksek standartlara ulaşmıştır. Sahip olduğu temel prensipler olan kalite ve güveni muhafaza ederek, gelişen ülkemiz ve küreselleşen dünyada yerini pekiştirmek adına, uluslar arası pazarda, yol gösterici bir mühendislik firması olarak da faaliyet göstermektedir. 
TUNA GRUP inşaatlarında modern bir çizgi yakalamış, içme suyu, atık su ve muhabere sistemlerinin üst ve alt yapılarında da modern teknolojik metotlarla teçhiz edilmiş bir tecrübe edinmiştir. İdari personelin sahip olduğu yüksek standartlar, proje yönlendirme yeteneği ve kendini işine vakfetmiş çalışanlar sayesinde birçok iş zamanından önce tamamlanıp teslim edilmiştir. Ayrıca proje geliştirme, mimari ve iç mimari çalışmalar, malzeme temini ve finans gibi pek çok faaliyet alanında da hizmet verildiği için müşteriler açısından etkili, ekonomik ve hızlı bir koordinasyon sağlanmaktadır. 
TUNA GRUP bugüne kadar yüklenmiş olduğu tüm sorumlulukları eksiksiz olarak ve kaliteden ödün verilmeden yerine getirmiştir. Bu anlayışı sürdürmek her zaman öncelikli hedeftir.
 
BAŞKANIN MESAJI 
 
1968 yılında bir mühendislik, müşavirlik bürosu olarak başlayan yolculuğumuzun, bugün Tuna Şirketler Grubu olarak, iki yüzün üzerinde çalışanımız ve yurtiçinde, yurtdışında başarıyla tamamladığımız pek çok projemizle, 40. yılını kutlamaktayız. Her geçen gün gelişerek ve hiç durmadan devam eden bu başarılı yolculuğumuz sırasında sektörün önemli bir ismi haline gelmek elbette kolay olmamıştır. Bizi bugünlere, çalışma prensiplerimiz ve sahip olduğumuz iş ahlakı taşımıştır. Edindiğimiz tecrübe ve güvenilirlikle sektörde köklü bir grup olmanın yanı sıra, genç ve dinamik çalışanlarımız ve kendilerini işine adamış, yeniliğe açık olan yönetici kadromuz sayesinde, Tuna Grup tecrübeleriyle yeniliği, birikimleriyle dinamizmi birleştirmeye devem edecektir. Bütün bunları kaliteye ve kurumsal yapıya verdiği önemle başaracaktır. Tuna Grup olarak, sınırları Türkiye'yi aşmış bir yelpazede hizmet vermekte ve uluslararası bir marka olma yolundaki çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Değişen, gelişen ve her gün biraz daha küreselleşen dünyada, bu markalaşma sürecini başarıyla sürdürebilmek için bir şirketin, araştırma ve geliştirmeye gerekli payı ayırması, finansal kaynaklarını doğru yönlendirilmesi, bünyesinde uzman bir kadro bulundurması, insan kaynaklarına gereken hassasiyeti göstermesi ve ilkeli bir çalışma hayatı benimsemesi gerektiğinin bilincindeyiz. Bizim de geride bıraktığımız 40 yıl içerisinde izleğimiz yöntem budur. Tuna Grup olarak bir aile şirketi olmanın getirdiği avantajlardan faydalanırken, aynı zamanda verimlilik analizleri de yapmakta ve böylece her düzeydeki çalışanlarımızın mesleki gelişimine de gereken önemi vermekteyiz. "Başarı büyümeyi getirir ve büyüme değişim demektir". Bunun bilincinde olan bir şirketler grubu olarak, gelişen dünyada 40 yılın gururu ve sorumluluğu ile sektöre en iyi eserleri kazandırmayı sürdüreceğiz. Bu başarı yolculuğunu bizlerle paylaşan bütün Tuna Grup çalışanlarına, ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkürlerimi sunuyorum. 
 
Mahmut TUNA
Yönetim Kurulu Başkanı
 
SOSYAL SORUMLULUK 
 
Yardımlaşmanın toplumu daha ileriye götürmekte önemli bir araç olduğunun bilincince olan Tuna Şirketler Grubu, eğitim başta olmak üzere, sorumluluk bilinciyle pek çok alanda paylaşımlarda bulunmaktadır.
Uzun yıllardır üniversite düzeyi ağırlıklı olmak üzere öğrenimlerine destek olmak amacıyla başarılı öğrencilere burs imkânı vermektedir.
Tuna Eğitim ve Kültür Vakfı’nın kurulması ile birlikte bu paylaşımlar sistemli ve kurumsal bir şekilde artırılarak devam etmektedir.

Tel: 0312 491 8002
Fax: 0312 491 8005
Email: tuna@tunainsaat.com.tr
Adres: İilbahar Mah. 606. Cad. No:11 06550, Oran Ankara / Çankaya 

Tuna Grup Projeler Haritası

Tuna Grup Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer