|   |  Tur Yapı inşaat Firması
Tur Yapı inşaat

Tur Yapı inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1976

  • Proje Sayısı : 3

Tur Yapı inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Tur Yapı inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Tur Yapı inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Tur Yapı inşaat Hakkında

1976 yılında kurulan "Turyapı İnşaat kurulduğu tarihten günümüze kadar İstanbul, Ankara, İzmit ve Zonguldak illerinde 5000 adet konut inşaatını tamamlamış olup sahiplerine teslim etmiştir". Özellikle 1. deprem bölgesi olan bu bölgelerde modern yöntemlerle inşa edilen konutlar tünel kalıp sistemi ile yapılmış olup depreme dayanıklıdır. 17 Ağustos 1999 İzmit depreminde İzmit Yuvam Akarca konutları bu tecrübeyi yaşamıştır. Projemizin hiçbir hasar almamasında, firmamızın inşa etmiş olduğu konutlarda öncelikle sağlamlılık, dayanıklılık ve güven duygusunu ön planda tutmasının önemi büyüktür. Turyapı İnşaat, bu tecrübeleriyle İstanbul ve Zonguldak bölgelerinde yatırımlarını ve inşaatlarını sürdürmektedir. Devam eden mevcut projelerinde Foresta Sarıyer 214, Ilıksu Yaşamkent ise 650 daireyi kapsamaktadır. Bu günkü değeri 150.000.000 Türk Lirası’nın üzerinde olan bu projelerde daha önceki projelerimizde olduğu gibi kalite, sağlamlılık, yaşanabilirlik, estetik özellikler ve sahiplerine güven duygusunu aşılayabilmek ön planda tutulmuştur. 35 yıllık tecrübesini yetişmiş uzman kadrosuyla birleştiren Turyapı İnşaat; her geçen gün daha büyük projelere imza atarak hızla sektörün köklü firmaları arasında yer edinmektedir.

Tel: 0312 442 9517
Fax: 0312 442 9519
Email: info@turyapi.com
Adres: Turan Güneş Bulvarı No.56/8 Ankara / Çankaya

Tur Yapı inşaat Projeler Haritası

Tur Yapı inşaat Projeleri

Tur Yapı inşaat Haberleri

  • Foresta Sarıyer Tamamlandı
    Tur Yapı inşaat

    Foresta Sarıyer Tamamlandı

    İstanbul içinde doğa ile iç içe bir yaşam sunan, modern ve konforlu yeni bir hayat tarzının adı olan Foresta Sarıyer'in inşaatı tamamlandı. Foresta Sarıyer'e taşınanlar, dört bir yanı ormanlık alanlar...

daha fazla yükle

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.