|   |   | 

Türk Telekom'da Önemli Atamalar

TÜRK Telekom Grubu, yaptığı açıklamayla TTNET CEO’sunun değiştirildiğini duyurdu.

Türk Telekom'da Önemli Atamalar

Açıklamada, 2012 yılı Kasım ayından bu yana TTNET’in CEO’su olan Abdullah Orkun Kaya’nın görevinden ayrıldığı, yerine ise şirketin finanstan sorumlu yöneticisi (CFO) Kaan Aktan’ın getirildiği belirtildi.

Türk Telekom Grubu’nun ‘entegrasyon süreci’ kapsamında yaptığı organizasyonel diğer değişikliklerle grubun ‘Bireysel Satış Genel Müdür Yardımcılığı’na Hüseyin Balcı’yı, ‘Bireysel Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılığı’na Orçun Onat’ı, ‘Kurumsal Ticari Genel Müdür Yardımcılığı’na Mehmet Ali Akarca’yı ve Regülasyon Başkanlığı’na pozisyonuna Ramazan Demir’i atadı. Buna ek olarak tüm Telekom operatörlerine ve internet servis sağlayıcılarına, hizmet verecek olan amacıyla ‘Toptan Satış Direktörlüğü’ pozisyonu ise Türk Telekom CEO’suna direkt bağlandı.

İKİNCİ ADIMI ATTI
Müşterilerine daha fazla değer sunabilmek için entegrasyon projesinin ilk adımını geçen nisan ayında attıklarını dile getiren Türk Telekom CEO’su Rami Aslan, “Bugün attığımız adım ile mobil ve sabit hizmetlerimizde satış ve müşteri ilişkileri yönetimini birleştiriyoruz. Abdullah Orkun Kaya ve diğer yönetici arkadaşlarımıza, gruba yaptıkları değerli katkılar nedeniyle teşekkür ediyor, kendilerine başarılar diliyorum” şeklinde konuştu. Hürriyet

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer