|   |  Turk Yapı Firması
Turk Yapı

Turk Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2009

  • Proje Sayısı : 1

Turk Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Turk Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Turk Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Turk Yapı Hakkında

TURK YAPI

Enerji, turizm ve inşaat sektörlerinde profesyonelleşmiş, 2000’in üzerinde çalışanı ve alanlarında uzman kadrosuyla gücüne güç katarak ilerleyen ŞA-RA Group bünyesindeki Turk Yapı, 2009 yılında Ankara’da kurulmuştur. Başta Ankara olmak üzere kamu ve özel sektör projelerindeki imzasıyla farkını ortaya koyan Turk Yapı, yenilikçi konseptlere sahip projelerle müşteri memnuniyetinde en üst noktayı kendine çıta olarak belirlemektedir.

Turk Yapı, Nokta gibi Ankara’da önem arz eden çalışmaların ardından Türkiye’nin farklı lokasyonlarına da kıstas alınacak hizmet ve yaşam kalitesini ulaştırmayı hedefliyor, yoluna uluslararası arenada adından söz ettirmek vizyonuyla devam ediyor.

Misyon

Kurulduğu günden beri şirketimizin hizmet verdiği her sektörde, yenilikçi yatırımlarıyla prestijli, insan odaklı ve lokasyonları özel kılan projeleri hayata geçirmek.

Vizyon

Sahip olduğumuz ideallerle imzamızın olduğu her noktada farkımızı ortaya koymak. Turk Yapı markasını Türkiye'nin ve dünyanın her yerinde ayrıcalıklı projelerin simgesi haline getirmek.

Telefon: 0312 285 2424
Telefon: 0312 285 2428
Email: info@turkyapi.com
Adres: Nasuh Akar Mah. 1405. Sok. No:6 06520 Balgat – Ankara / Türkiye

Turk Yapı Projeler Haritası

Turk Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.