|   |   |  Türkerler Holding, Evim Türkiye Fuarı’na 3 projeyle katılıyor

Türkerler Holding, Evim Türkiye Fuarı’na 3 projeyle katılıyor

25 yılı aşkın süredir gayrimenkul sektörüne öncülük eden Türkerler Holding, 8–10 Şubat tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenecek Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na katılarak, Mahall Bomonti İzmir, Mahall Ankara ve İstanbul Çiftçi Towers projelerini tanıtacak.

Türkerler Holding, Evim Türkiye Fuarı’na 3 projeyle katılıyor

Yenilikçi inşaat projeleriyle sektöre yön veren Türkerler Holding, 8–10 Şubat tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenecek Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na katılıyor. Türkerler İnşaat’ın hayata değer katma vizyonuyla yürüttüğü gayrimenkul projeleri, fuar sayesinde Avrupa’da yaşayan Türkler ve Türkiye’ye yatırım yapmayı planlayan Avrupalılar ile buluşacak.

Mahall Bomonti İzmir; İzmir’de yeni bir yaşam

Tarihi alanlarıyla bir ilk olma özelliğini barındıran Mahall Bomonti İzmir, bölgenin yeni çekim merkezinde yer alıyor. Yaklaşık 45,000 m2’lik arazide yapılan proje; konut, ofis ve ticari alanlardan oluşuyor. Mahall Bomonti İzmir projesi Konak, Alsancak, Karşıyaka ve Bornova ulaşım ağlarının merkezinde konumlanıyor. Sosyal olanaklarıyla şaşırtan proje; Türkiye’de ilk defa bir yaşam alanında faaliyete geçecek orkestra çukuru bulunan bir opera ve tiyatro salonuna sahip. Ayrıca spor salonu ve spa, müze, 1000 kişilik gösteri alanı, kütüphane, sinema, alışveriş mağazaları, tenis kulübü, koşu ve bisiklet yolu ve şimdiden hayata geçmiş olan sanat evi yer alıyor. Bunların yanı sıra asırlık ağaçların bulunduğu toplam 25 bin m2’lik yeşil alan da yine Mahall Bomonti İzmirliler’in hizmetinde olacak.

1912 yılında Bomonti Ailesi tarafından kurulan fabrika binaları aslına uygun bir şekilde restore edilerek bomontiada konsepti ile İzmir’de yeme-içme, eğlence, alışveriş, iş ve sosyal yaşam alanında trendleri belirleyecek. d.ream gurubu markalarından The Populist, Monochrome, Babylon ve Günaydın’ın yanı sıra ilk kez burada kapılarını açacak yepyeni konseptleriyle İzmir’e daha da keyif katacak.

Mahall Ankara; Sizi Şehrin Yeni Merkezine Davet Ediyor

Yaşamın Başladığı Mahall Ankara, konumlandığı bölgeyle birlikte her geçen gün giderek artan bir ivmeyle değer kazanıyor. Eskişehir Yolu üzerinde yer alan Mahall Ankara, iş, yaşam, alışveriş ve eğlence alanı olarak öne çıkmasıyla birlikte; Metro, üniversiteler, bakanlıklar ve şehre yakınlığıyla sizlere yeni bir yaşam kültürü sunuyor.

148 m² ile 244 m² arasında alan genişliğine sahip, 2+1’den 4,5+1’e kadar değişen konutlar,  ayrıcalıklar ile  konforu yaşatan  82 adet rezidans ile her zevke hitap eden 71 m² -2300 m² arasında yer alan  ofislere  sahiptir.

Özel dizaynı ve mimarisiyle dikkat çeken yapı, çok amaçlı spor sahaları ve yeşil alanları ile kentin ortasında derin bir soluk aldırıyor. 64 mağaza, kafe ve restoranlarıyla Mahall Ankara içerisinde bulunan Mahall Çarşı, proje içerisindeki ofis çalışanlarına ve rezidans sakinlerine yeme içmeden alışverişe, eğlenceden spora kadar pek çok farklı seçeneği bir arada sunuyor.

Çiftçi Towers; İstanbul’un kalbinde eşsiz bir hayat

Çiftçiler Holding ile ortak hayata geçirilen ve tasarımı İngiliz mimar John McAslan, iç mimarisi İtalyan FM Interior Design tarafından yapılan “Çiftçi Towers” projesi,  İstanbul’un en değerli lokasyonu olan Zincirlikuyu’da, 45’er katlı iki kuleden oluşuyor. Proje, tüm köprülere hakim muhteşem boğaz manzarası ve kolay ulaşım sağlayan merkezi konumuyla dikkat çekiyor. Çiftçi Towers, net 3.15 m tavan yüksekliği, göz alıcı manzarayı kesintisiz veren boydan boya camları, şeffaf cephesi,  teknoloji ve estetiğin buluştuğu mimarisiyle fark yaratıyor. Proje, 288 rezidans, ofis, 40 bin m2 kiralanabilir alana sahip alışveriş merkezi, açık-kapalı havuzu, 434 m koşu parkuru, spa, rezidans sakinlerine özel lounge katı ve restoranlarıyla şehrin yüksek temposuna ışıltı katmaya hazırlanıyor.

Şirket Haberleri

Etiketler

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da
  Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da

  Geniş renk skalasıyla yaşam alanlarında tazelenmiş bir ferahlık hissi oluşturan Filli Boya, yazlık mekanlar için renk önerisinde bulunuyor. Yaz mevsiminin en çok tercih edilen rengi ‘beyaz’ birbirinden farklı tonlarıyla Filli Boya renk kartelalarında yer alıyor.

 • Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı
  Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı

  Tekfen Holding, iklim değişikliğinin etkilerini azaltmak ve doğal kaynakları korumak amacıyla iş dünyasının işleyişini değiştirmeyi hedefleyen CDP (Carbon Disclosure Project) İklim Değişikliği ve Su Güvenliği Programlarında ayrı ayrı “A (-)” bandında derecelendirilerek “Türkiye İklim ve Su Liderleri” ödülünü aldı.

 • Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi
  Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi

  Anadolu Yakası’nın açık hava konseptli Lens Yaşam Merkezi, 100’e yakın perakende mağazası, restoranları, kafeleri ve sosyal aktivite alanlarıyla ziyaretçilerine açık havada alışveriş ve eğlence imkanı sunuyor. Açık hava yaşam merkezi dönemini başlatan Lens Yaşam, açık havada kaliteli ve sağlıklı alışverişin keyfini sunuyor.

 • Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor
  Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor

  Ekonomi alanındaki marka yönetimi çalışmalarıyla adından söz ettiren Markasanat Marka Yönetimi&Kurumsal Danışmanlık Şirketi, yeni yatırımı Markasanat Business Akademi ile markalara verdiği eğitim hizmetini, küresel çapta etkili olan koronavirüs nedeniyle alınan tedbirler kapsamında dijitale taşıdı.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.