|   |   |  Türkiye’nin ’En İyi Konut’ ödülü bir kez daha AND Pastel’e

Türkiye’nin ’En İyi Konut’ ödülü bir kez daha AND Pastel’e

AND Gayrimenkul ilk konut projesi AND Pastel ile katıldığı her yarışmadan yeni bir ödül ile dönüyor.

Türkiye’nin ’En İyi Konut’ ödülü bir kez daha AND Pastel’e

Geçtiğimiz günlerde European Property Awards’ta 5 ayrı kategoride ödüle layık görülen AND Pastel, Türk gayrimenkul sektörünün en prestijli ödüllerinden Sign of the City Awards’ta da “En iyi konut” ödülünün sahibi oldu.

Anadolu Grubu’nun gayrimenkul sektöründeki markası AND Gayrimenkul’ün ilk konut projesi AND Pastel, gayrimenkul sektörünün en prestijli ödüllerinden biri olan Sign of the City Awards’ta, devam eden konut kategorisinde “En iyi konut” ödülünün sahibi oldu.

PROJE İLE İLGİLİ EN GÜNCEL BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Kazanılan “En iyi konut” ödülü ile ilgili olarak AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta şunları söyledi: ‘‘AND Kozyatağı projemiz ile geçtiğimiz yıllarda, hem Avrupa’nın hem de Dünya’nın en iyi ofis projesi ödüllerini kazandık. Bu başarıları konut sektörüne taşımak hedefiyle AND Pastel projemizi hayata geçirdik. Görüyoruz ki kendimize doğru bir hedef koymuşuz. Türkiye’de ve Avrupa’da projemizin başarısı ödüller ile tescillendi. Yeni hedefimiz Dünya’nın en iyisi olmak.’’  

 “Yeni nesil mahalle” hayatı

Geçmiş ve günümüz arasındaki ilişkiden ilham alarak yeni nesil bir mahalle konseptinde kurgulanan AND Pastel ile ilgili açıklamalarda bulunan Usta, “Türk mahalle kültürünü yansıttığımız projemizinde dünyaca ünlü peyzaj mimarı Martha Schwartz’ın Türkiye’de ve dünyada ilk kez uygulanan “açık hava oda’’ konsepti, Alman mimarlık ofisi HPP Archtiect’in mimari yaklaşımı ile sektör içinde farklı bir noktaya ulaştık.Dünya çapında ödüllere layık görülmemizde bir çok farklı milletten danışmanlarımızın Türk mahalle kültürüne entegre getirdikleri yorumlarının da etkisi büyük olmuştur. ’Çocuk dostu’’ bir proje olarak uluslararası standartları gözetirken, ‘’Komşuköy’’ işbirliği ile yeni bir iş modeli geliştirdik. Gayrimenkul sektöründe genel kabul görmüş SAT-YAP modeline, YAP-YAŞAT felsefesi ile yeni bir soluk getirmeyi hedefliyoruz.’’ dedi. 

Anadolu Yakası’nın yükselen değeri Kartal’da “Yeni Nesil Mahalle” konseptiyle hayata geçirilecek AND Pastel, Türkiye’nin en iyi konut projesi olarak sektördeki yerini bir kez daha ortaya koyarak yoluna devam ediyor.

Dünya’nın en iyi projelerinin belirleneceği International Property Awards’da, Avrupa’yı ve Türkiye’yi temsil edecek AND Pastel’de heyecan devam ediyor.

Emlak Haberleri

Etiketler
AND Pastel Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • İNDER: Satışlar Arttı Ama Tatmin Edici Değil
  İNDER: Satışlar Arttı Ama Tatmin Edici Değil

  Konut edinme satışlardaki en önemli faktörlerden biri olduğunun altını her fırsatta dile getiriyoruz. Beklediğimiz ve dile getirdiğimiz gibi kamu bankalarının konut kredi faizlerinde indirime gitmesi, tetikte bekleyen talebi harekete geçirdi.

 • Eston Şehir Koru’da rahat rahat öde geniş geniş yaşa
  Eston Şehir Koru’da rahat rahat öde geniş geniş yaşa

  Değeri her geçen gün artan Bahçeşehir’in en güzel projesi Eston Şehir Koru, yeni kampanyasında 187 metrekareden başlayan 4+1 Koru Daireleri’nde sadece 59 bin TL peşinatla yatırım imkânı sunuyor. Koru Daireleri’nden 5 bin 300 TL taksitle ev almak mümkün.

 • Faiz Kararı, İnşaatta Gidişatı Belirleyecek…
  Faiz Kararı, İnşaatta Gidişatı Belirleyecek…

  Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB), her ay merakla beklenen inşaat ve bununla bağlantılı imalat ve hizmet sektörlerindeki mevcut durum ile beklenen gelişmeleri ortaya koyan “Hazır Beton Endeksi” 2019 Ağustos Ayı Raporu’nu açıkladı.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.