|   |   |  Türkiye Uçak Gibi Yükselişe Geçecek

Türkiye Uçak Gibi Yükselişe Geçecek

Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, Türkiye’nin zor bir süreçten geçtiğini belirterek, “Türkiye, önümüzdeki yıllarda uçak gibi yükselişe geçecek” diye konuştu.

Türkiye Uçak Gibi Yükselişe Geçecek

Avrupa'nın, Türkiye güçlendikçe hem ekonomik hem de siyasi olarak yalnızlaştırmaya çaba gösterdiğini söyleyen Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, "Avrupa ülkeleri sanayileşen, kalkınan ülkeleri kıskanır. Türkiye'nin son 12 yılda her alanda kalkınması ve Ortadoğu'da da kendi varlığını hissettirmesi dünyayı rahatsız etti" dedi. Bu zorlu sürecin siyasi iktidarın kararlılığıyla aşılacağını belirten Demir, "Gelecek günler bizim için giden günlerden çok daha güzel olacak. Türkiye, önümüzdeki yıllarda gerçekten bir uçak gibi yükselişe geçecek" diye konuştu. Türkiye'nin hain terör saldırılarına karşı hiçbir şekilde başını eğmeyeceğini belirten Demir, "Hepimizin yüreğini parçalayan, bu terör olaylarına karşı Türkiye tek vücut olmayı başarabilmiştir. Zira 80 milyona yakın insanı bu hain saldırılarla yıldırmanın imkânı yok" şeklinde konuştu. yurtdışında dalgalandıracağız 2023 yılının Türkiye için hedeflerle dolu bir yıl olacağını belirten Hamit Demir, "Türkiye'nin 2023 hedeflerine Demir İnşaat olarak biz de katkıda bulunmak istiyoruz. Sadece yurtiçinde değil, aynı zamanda yurtdışında da Türkiye'nin şan ve şerefle dolu bayrağını dalgalandıracağız" dedi. Demir, "Almanya'daki projemizin yanı sıra Ukrayna'da yapımına devam ettiğimiz ve planladığımız projelerle ülkemizi temsil etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Gelecek günlerin geride bıraktığımız günlerden daha verimli daha parlak olacağına inancım tam" ifadelerini kullandı.

Mega projeler dünyanın radarında
Hamit Demir, 2017, 2018 ve özellikle 2019'da yabancıların gyrimenkul, sanayi ve istihdama yönelik yatırımlarının artacağını söyledi. Demir, "Hükümetimizin Türkiye'nin geleceğine dair hayata geçirdiği ve geçireceği, Avrasya Tüneli, Yeni Havalimanı, 3. Çevreyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Osman Gazi Köprüsü gibi dev yatırımlar Avrupa ülkelerinin radarına girmiş durumda" diye konuştu.

Prangalarımızdan kurtulduk
Hamit Demir, 2013'ün Türkiye'nin prangalarından kurtulma yılı olduğunu belirterek, 2023'ün de tüm sorunları arkada bırakılıp yeni bir yüzyıla adım atılan yıl olacağını söyledi. Demir, "2023'e devlet, millet ve ülke olarak hızlı bir şekilde hazırlanarak gireceğiz. 2023'ten sonra Türkiye çok güzel bir konuma gelecek. Dünyada kıskanılan bir ülke olacağız" diye konuştu. Sabah

Şirket Haberleri

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da
  Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da

  Geniş renk skalasıyla yaşam alanlarında tazelenmiş bir ferahlık hissi oluşturan Filli Boya, yazlık mekanlar için renk önerisinde bulunuyor. Yaz mevsiminin en çok tercih edilen rengi ‘beyaz’ birbirinden farklı tonlarıyla Filli Boya renk kartelalarında yer alıyor.

 • Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı
  Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı

  Tekfen Holding, iklim değişikliğinin etkilerini azaltmak ve doğal kaynakları korumak amacıyla iş dünyasının işleyişini değiştirmeyi hedefleyen CDP (Carbon Disclosure Project) İklim Değişikliği ve Su Güvenliği Programlarında ayrı ayrı “A (-)” bandında derecelendirilerek “Türkiye İklim ve Su Liderleri” ödülünü aldı.

 • Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi
  Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi

  Anadolu Yakası’nın açık hava konseptli Lens Yaşam Merkezi, 100’e yakın perakende mağazası, restoranları, kafeleri ve sosyal aktivite alanlarıyla ziyaretçilerine açık havada alışveriş ve eğlence imkanı sunuyor. Açık hava yaşam merkezi dönemini başlatan Lens Yaşam, açık havada kaliteli ve sağlıklı alışverişin keyfini sunuyor.

 • Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor
  Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor

  Ekonomi alanındaki marka yönetimi çalışmalarıyla adından söz ettiren Markasanat Marka Yönetimi&Kurumsal Danışmanlık Şirketi, yeni yatırımı Markasanat Business Akademi ile markalara verdiği eğitim hizmetini, küresel çapta etkili olan koronavirüs nedeniyle alınan tedbirler kapsamında dijitale taşıdı.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.