|   |   |  Türkiye Uçak Gibi Yükselişe Geçecek

Türkiye Uçak Gibi Yükselişe Geçecek

Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, Türkiye’nin zor bir süreçten geçtiğini belirterek, “Türkiye, önümüzdeki yıllarda uçak gibi yükselişe geçecek” diye konuştu.

Türkiye Uçak Gibi Yükselişe Geçecek

Avrupa'nın, Türkiye güçlendikçe hem ekonomik hem de siyasi olarak yalnızlaştırmaya çaba gösterdiğini söyleyen Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, "Avrupa ülkeleri sanayileşen, kalkınan ülkeleri kıskanır. Türkiye'nin son 12 yılda her alanda kalkınması ve Ortadoğu'da da kendi varlığını hissettirmesi dünyayı rahatsız etti" dedi. Bu zorlu sürecin siyasi iktidarın kararlılığıyla aşılacağını belirten Demir, "Gelecek günler bizim için giden günlerden çok daha güzel olacak. Türkiye, önümüzdeki yıllarda gerçekten bir uçak gibi yükselişe geçecek" diye konuştu. Türkiye'nin hain terör saldırılarına karşı hiçbir şekilde başını eğmeyeceğini belirten Demir, "Hepimizin yüreğini parçalayan, bu terör olaylarına karşı Türkiye tek vücut olmayı başarabilmiştir. Zira 80 milyona yakın insanı bu hain saldırılarla yıldırmanın imkânı yok" şeklinde konuştu. yurtdışında dalgalandıracağız 2023 yılının Türkiye için hedeflerle dolu bir yıl olacağını belirten Hamit Demir, "Türkiye'nin 2023 hedeflerine Demir İnşaat olarak biz de katkıda bulunmak istiyoruz. Sadece yurtiçinde değil, aynı zamanda yurtdışında da Türkiye'nin şan ve şerefle dolu bayrağını dalgalandıracağız" dedi. Demir, "Almanya'daki projemizin yanı sıra Ukrayna'da yapımına devam ettiğimiz ve planladığımız projelerle ülkemizi temsil etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Gelecek günlerin geride bıraktığımız günlerden daha verimli daha parlak olacağına inancım tam" ifadelerini kullandı.

Mega projeler dünyanın radarında
Hamit Demir, 2017, 2018 ve özellikle 2019'da yabancıların gyrimenkul, sanayi ve istihdama yönelik yatırımlarının artacağını söyledi. Demir, "Hükümetimizin Türkiye'nin geleceğine dair hayata geçirdiği ve geçireceği, Avrasya Tüneli, Yeni Havalimanı, 3. Çevreyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Osman Gazi Köprüsü gibi dev yatırımlar Avrupa ülkelerinin radarına girmiş durumda" diye konuştu.

Prangalarımızdan kurtulduk
Hamit Demir, 2013'ün Türkiye'nin prangalarından kurtulma yılı olduğunu belirterek, 2023'ün de tüm sorunları arkada bırakılıp yeni bir yüzyıla adım atılan yıl olacağını söyledi. Demir, "2023'e devlet, millet ve ülke olarak hızlı bir şekilde hazırlanarak gireceğiz. 2023'ten sonra Türkiye çok güzel bir konuma gelecek. Dünyada kıskanılan bir ülke olacağız" diye konuştu. Sabah

Şirket Haberleri

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Gayrimenkul Sektöründe Temassız Pazarlama Dönemi
  Gayrimenkul Sektöründe Temassız Pazarlama Dönemi

  Gayrimenkul sektörü hem gelişen teknoloji, hem de tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle bambaşka bir kimliğe bürünüyor. Teknoloji şirketi 11Sight ile emlak sektöründe temassız satış ve pazarlama dönemi başlıyor.

 • Konutta ilk alan hep kazanıyor
  Konutta ilk alan hep kazanıyor

  Konut kredi faiz oranlarının düşmesi gözleri bir kez daha gayrimenkul sektörüne çevirdi. DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Son 10 yıla, hatta 20 yıla baktığınızda Türkiye’de gayrimenkulün kazandırdığını hiçbir yatırım kazandıramadı.

 • Peker Holding Avrupa’ya örnek oldu
  Peker Holding Avrupa’ya örnek oldu

  Türk inşaat şirketlerinin yurtdışında sıra dışı işlere imza attığını söyleyen Peker Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Peker, “İş yapış kültürümüz ve hızlı bitirme kabiliyetimizle Avrupalıları şaşırtıyoruz" dedi.

 • Nef’ten bir ev alınca 25 tane daha eviniz olacak
  Nef’ten bir ev alınca 25 tane daha eviniz olacak

  Gayrimenkul sektörünün yenilikçi markası Nef, patentli keşfi “Foldhome” konseptini bir adım ileriye taşıyor. Paylaşım ekonomisini gayrimenkul sektörüne taşıyan Nef’in yeni keşfi “Foldcity” ile Nef müşterileri artık şehrin onlarca farklı lokasyonundaki Nef projelerini kullanabilecek.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.