|   |   |  Türkiye Uçak Gibi Yükselişe Geçecek

Türkiye Uçak Gibi Yükselişe Geçecek

Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, Türkiye’nin zor bir süreçten geçtiğini belirterek, “Türkiye, önümüzdeki yıllarda uçak gibi yükselişe geçecek” diye konuştu.

Türkiye Uçak Gibi Yükselişe Geçecek

Avrupa'nın, Türkiye güçlendikçe hem ekonomik hem de siyasi olarak yalnızlaştırmaya çaba gösterdiğini söyleyen Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, "Avrupa ülkeleri sanayileşen, kalkınan ülkeleri kıskanır. Türkiye'nin son 12 yılda her alanda kalkınması ve Ortadoğu'da da kendi varlığını hissettirmesi dünyayı rahatsız etti" dedi. Bu zorlu sürecin siyasi iktidarın kararlılığıyla aşılacağını belirten Demir, "Gelecek günler bizim için giden günlerden çok daha güzel olacak. Türkiye, önümüzdeki yıllarda gerçekten bir uçak gibi yükselişe geçecek" diye konuştu. Türkiye'nin hain terör saldırılarına karşı hiçbir şekilde başını eğmeyeceğini belirten Demir, "Hepimizin yüreğini parçalayan, bu terör olaylarına karşı Türkiye tek vücut olmayı başarabilmiştir. Zira 80 milyona yakın insanı bu hain saldırılarla yıldırmanın imkânı yok" şeklinde konuştu. yurtdışında dalgalandıracağız 2023 yılının Türkiye için hedeflerle dolu bir yıl olacağını belirten Hamit Demir, "Türkiye'nin 2023 hedeflerine Demir İnşaat olarak biz de katkıda bulunmak istiyoruz. Sadece yurtiçinde değil, aynı zamanda yurtdışında da Türkiye'nin şan ve şerefle dolu bayrağını dalgalandıracağız" dedi. Demir, "Almanya'daki projemizin yanı sıra Ukrayna'da yapımına devam ettiğimiz ve planladığımız projelerle ülkemizi temsil etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Gelecek günlerin geride bıraktığımız günlerden daha verimli daha parlak olacağına inancım tam" ifadelerini kullandı.

Mega projeler dünyanın radarında
Hamit Demir, 2017, 2018 ve özellikle 2019'da yabancıların gyrimenkul, sanayi ve istihdama yönelik yatırımlarının artacağını söyledi. Demir, "Hükümetimizin Türkiye'nin geleceğine dair hayata geçirdiği ve geçireceği, Avrasya Tüneli, Yeni Havalimanı, 3. Çevreyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Osman Gazi Köprüsü gibi dev yatırımlar Avrupa ülkelerinin radarına girmiş durumda" diye konuştu.

Prangalarımızdan kurtulduk
Hamit Demir, 2013'ün Türkiye'nin prangalarından kurtulma yılı olduğunu belirterek, 2023'ün de tüm sorunları arkada bırakılıp yeni bir yüzyıla adım atılan yıl olacağını söyledi. Demir, "2023'e devlet, millet ve ülke olarak hızlı bir şekilde hazırlanarak gireceğiz. 2023'ten sonra Türkiye çok güzel bir konuma gelecek. Dünyada kıskanılan bir ülke olacağız" diye konuştu. Sabah

Şirket Haberleri

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • FuzulEv’in Erken Teslim Kampanyası Bayrama Kadar Uzatıldı!
  FuzulEv’in Erken Teslim Kampanyası Bayrama Kadar Uzatıldı!

  FuzulEv, temmuz ayında başlattığı erken teslim kampanyasını müşterilerden gördüğü yoğun ilgi nedeniyle bayrama kadar uzattı. Müşterilerine bayram sevinci yaşatmayı hedefleyen FuzulEv Kurban Bayramı’na özel yüzde 20’ye varan indirim fırsatı sunuyor.

 • Masar İnşaat, öğrenci potansiyelini yatırıma dönüştürüyor
  Masar İnşaat, öğrenci potansiyelini yatırıma dönüştürüyor

  Gayrimenkul ve inşaat sektöründe 35 yıldan bu yana edindiği köklü tecrübe ile rotasını Türkiye’ye çeviren Masar İnşaat, dinamik bir öğrenci potansiyeline sahip Düzce’de inşa ettiği Masar Tower projesinde yatırımcılar için cazip bir kampanya başlattı.

 • İNDER: MB’nin çaktığı kıvılcımın meşaleye dönmesini umuyoruz
  İNDER: MB’nin çaktığı kıvılcımın meşaleye dönmesini umuyoruz

  Merkez Bankası (MB), faiz oranlarını yüzde 19,75’e düşürerek başta gayrimenkul olmak üzere tüm sektörün önünü aydınlatacak bir meşalenin kıvılcımını çaktı. Bankacılık, gayrimenkul ve diğer sektörlerinin üzerine düşen görev de, bu kıvılcımı ekonomiye ısıtacak bir meşaleye döndürmektir.

 • FuzulEv’den Erken Teslim Kampanyası!
  FuzulEv’den Erken Teslim Kampanyası!

  Kurulduğu günden bu yana sabit ve dar gelirli ailelerin ev hayalini gerçeğe dönüştüren FuzulEv, teslimatları erkene çekerek yine çok konuşulacak bir kampanyaya imza attı.

 • Nef’ten toplam 318 Milyon TL tahvil ödemesi
  Nef’ten toplam 318 Milyon TL tahvil ödemesi

  Toplam konut satış tutarında son 4 senenin lideri olan Nef, 50 Milyon TL tutarındaki tahvilin 7.kupon ödemesinin gerçekleştirildiğini Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirdi.

 • Sani Şener Körfez Bölgesi’nde inşaat sektörünün en güçlü 4. lideri
  Sani Şener Körfez Bölgesi’nde inşaat sektörünün en güçlü 4. lideri

  TAV Grubu CEO’su Sani Şener, inşaat sektörünün saygın yayınlarından Construction Week dergisi tarafından hazırlanan ve Körfez Bölgesi’nin en etkili 100 iş insanının açıklandığı listede dördüncü sırada yer aldı. Şener, 2015’ten bu yana listede ilk 10 arasında gösterilen tek Türk iş insanı oldu.

 • Masar İnşaat’tan 425 milyon TL’lik yatırım
  Masar İnşaat’tan 425 milyon TL’lik yatırım

  35 yıldan bu yana, Suriye’den başlayıp Mısır ve Suudi Arabistan’a uzanan bir coğrafyada çok sayıda dev projeye imza atan Masar İnşaat, gayrimenkul ve inşaat sektöründe edindiği köklü tecrübeyle, rotasını Türkiye’ye çevirdi.

 • Sefa İnşaat’ın Kızılay bağışları platin madalya ile ödüllendirildi
  Sefa İnşaat’ın Kızılay bağışları platin madalya ile ödüllendirildi

  Sefa İnşaat, yurt içi ve yurt dışında insani yardım faaliyetlerini sürdürmeye devam eden Türk Kızılayı’nın gelenekselleşen Kızılay Bağışçıları Madalya Töreni’nden ödülle döndü. Geçtiğimiz yıl düzenlenen ödül töreninden de ödül alan Sefa İnşaat, bu yıl platin madalyanın sahibi oldu.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.