|   | 
Türkler Yapı

Türkler Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1980

  • Proje Sayısı : 4

Türkler Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Türkler Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Türkler Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Türkler Yapı Hakkında

Türkler Yapı kurulduğu 1980 yılından bugüne kadar pek çok başarıya imza atıp, aldığı projeleri başarıyla bitirmiş asırlık bir deneyime sahiptir.
İnternet sitemizde siz değerli ziyaretçilerimize hakkımızda her türlü bilgiye ulaşabilmeniz için referanslarımızdan yeni projelere kadar pek çok dalda bilgi vermeyi amaçlamaktayız.
 
KALİTE POLİTİKAMIZ
 
Faaliyette bulunduğumuz inşaat sektöründe tüm yasal şartlara uymak, müşterilerimizin beklentilerine en iyi şekilde çözüm üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak, taahhütümüz altında olan projeleri zamanı standartlara uygun tamamlamak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak, iş güvenliği konusunu birinci dereceden önemli kılmak ve geliştirmek, projelerimizde mümkün olduğu ölçüde çevre dostu malzemeler kullanmak ve çevreye saygılı olmak şirketimizin misyonu ve kalite politikasıdır.
 
Bugünü yarının diliyle anlayabilmek ve teknolojiyle yaşamak ana vizyonumuzdur. En son teknolojisiyle, en üstün kalitede ve uzun yılların verdiği tecrübe birikimiyle yapılan inşaatlar, sektördeki ismiyle ün yapmıştır. Tecrübesiyle, eğitimli çalışanlarıyla, yurt içindeki müşterilerden, tam not alan; Trabzon’un en büyüklerindendir. Yılda 30.000.000,00 TL’lik iş hacmine sahiptir. İlklerin ve teknolojisi ile Trabzon’da lider firma olan Türkler İnş. Tic. Ltd. Şti. Yurt genelinde de liderlik yarışındadır.
 
Türkler İnşa.Tic.Ltd.Şti.’nin Stratejik Hedefleri
 
Her yıl ortalama %10 oranında büyümek.
Sektöre odaklanarak Bir dünya firması olmak
Marka gücünü artırmak ve teknolojiye hakim olmak.
Yurt dışına açılmak ve yurtdışı faaliyetlerini artırmak
Türkler İnş. Tic. Ltd. Şti. Ailesi çalışanlarıyla birlikte müşterilerinin memnuniyetini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi, uluslar arası kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlamak

Türkler İnş.Tic.Ltd.Şti.’nin Değerleri
 
Müşteri velinimetimizdir,
Müşterilerimiz için değer yaratmak beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek,
Kalitede, hizmette, en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak,
Hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak,
Üretim kalitesi, çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü firmamıza çekmek ve istihdam etmek,
İlişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak üzere iyi niyet ve anlayışlı davranmak yasalara ve ahlak kurallarına uymak

Vizyonumuz
Türkiyede Kendi alanında bir numara olmak
 
Misyonumuz
Yeniliği arayan, en iyi işi yapan firma olacağız
 
Değerlerimiz
 
Güvenilir olmak
Yeniliği aramak
 
Kalite Politikası
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan ürün ve hizmetler sunarız, sistemin etkinliğini sürekli iyileştiririz.
 
Kurumsal / Kalite Politikamız 
Türkler İnş. Tic. Ltd. Şti. Türkiye Piyasasında başta İş Merkezleri ve Konut projeleri olmak üzere önde gelen İnşaat firmalarından biri olmayı hedeflemiştir.  Türkler İnş. Tic. Ltd. Şti. belirlediği bu hedefe ulaşmak için temelinde müşteri memnuniyeti olan bir kalite politikası öngörmüştür. Türkler İnş. Tic. Ltd. Şti. bu çerçevede müşterilerinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamayı, uluslararası kalite ve standartlarda inşaatlar üretmeyi ve pazara sunmayı, sözleşme koşulları ve yasal yükümlülüklerle birlikte kalite yönetim sistemi şartlarına uymayı ve bu sistemin etkinliğini de sürekli olarak iyileştirmeyi kalite politikası olarak benimsemiştir.
 
Bunları gerçekleştirebilmek için
Müşteri beklentilerini izler ve gereken düzenlemeleri yapar. Çalışanlar, müşteri beklentilerini karşılayabilmek için sürekli eğitilir ve bilinçlendirilir. En ileri teknoloji kullanılarak çalışılır. Çevreye saygılıdır. 
 
Kurumsal / İş Sağlığı ve Güvenlik Politikamız
 
İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi uygulayarak çalışanların sağlık düzeylerinin geliştirilmesini ve iş veriminin artırılmasını sağlar.
İş Sağlığı ve Güvenliği konuları ile ilgili tüm yerel ve ulusal kanun,yönetmelik ve standartlara uyar, ilgili danışmanların da tavsiyeleri doğrultusunda hareket eder.
Meslek hastalıkları, İş Sağlığı ve Güvenliği konularındaki tüm riskleri değerlendirir ve koruyucu önlemler alır.
Tüm çalışanların eğitimi ve katılımı ile tehlikeler kaynağında yok edilerek sıfır iş kazası ve meslek hastalığını hedefler.
Faaliyetleri sırasında meydana gelebilecek herhangi bir kaza veya acil durumda kayıplarını en aza indirecek sistemler geliştirir.

Tel: 0462 321 0884
Fax: 0462 321 0872
Email: turkleryapi@gmail.com
Adres: Çarşı Mahallesi Kahraman Maraş Caddesi Türk İş Merkezi No:59 Kat:5/505 Ortahisar Trabzon

Türkler Yapı Projeler Haritası

Türkler Yapı Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer