|   |  Türksal inşaat Firması
Türksal inşaat

Türksal inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 3

Türksal inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Türksal inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Türksal inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Türksal inşaat Hakkında

TÜRKSAL İNŞAAT oluşturduğu tecrübeli teknik kadrosu ile faaliyetlerine başladığı ilk günden beri müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çalışmalarına ara vermeden gelişimini sürdürmektedir.

Firma olarak amacımız sadece konut yapmak değil, yaşam standartları ile doğru orantılı olarak; depreme dayanıklı, güvenli, konforlu, modern yaşam alanları sunmaktır. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda gelişen teknolojiyle birlikte kendimizi sürekli geliştirmeye, kaliteyi makul fiyata satarken, kazanırken kazandırmaya azami özen göstermekteyiz.

Müşterilerimize teslim ettiğimiz tüm yapılarda imalat garantisi sunarak, önceden öngörülemeyen sorunlara teknik ekibimizle anında çözüm sunuyoruz. İşimize olan saygı ve tutkumuzla uzun yolculuğumuza devam etmekte doğruluk, dürüstlük ve güven ilkelerini benimseyerek yepyeni projelerimizi müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Tel: 0232 329 2223
Fax: 0232 329 2223
Email: info@turksalinsaat.com
Adres: 8909 Sokak No: 38 Balatçık Mh. İzmir / Çiğli

Türksal inşaat Projeler Haritası

Türksal inşaat Projeleri

Türksal inşaat Haberleri

  • Şanslı Evler Lansman Fiyatları
    Türksal inşaat

    Şanslı Evler Lansman Fiyatları

    Şanslı Evler projesi İzmir çiğli, Cumhuriyet mahallesinde yükselecek.96 daireden oluşacak olan Şanslı Evler projesi sosyal donatıları, lokasyonu ve fiyatlarıyla dikkat çekiyor.Şanslı Evler'de 1+1 ve 2...

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.