|   | 
Turkuaz Yapı

Turkuaz Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Turkuaz Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Turkuaz Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Turkuaz Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Turkuaz Yapı Hakkında

HAKKIMIZDA 
 
Projelerimizle tanıştınız mı?
İnşaat sektöründe verdiğimiz hizmetler sonucunda edindiğimiz teknik tecrübenin kurumsallaşmasıyla oluşan şirketimiz, kurulduğu günden bu yana bir çok inşaat projesini başarıyla sonuçlandırmakla birlikte, kendini geliştirerek faaliyetlerine devam etmektedir. 
 
Şirketimizin kabiliyetleri dahilinde birçok alanda proje çizimi ile başladığımız yolculuğumuz A'dan Z'ye inşaatında üstlendiğimiz projelerimizle devam etmektedir. 
 
Tüm bunların ışığında amacımız; müşterilerimizle güven veren bir ilişki kurarak, arzu ettikleri kaliteli hizmeti sunmak, doğaya en az zararı vererek oluşturduğumuz projelerin her detayında titiz işçilik ve yüksek kaliteli malzeme kullanarak projelerimizi kalitede en üst seviyeye taşımaktır.
 
DEĞERLERİMİZ 
 
Projelerimizle tanıştınız mı?
Turkuaz Yapı olarak inşaat ve taahhüt projelerimizin yürütümünde çevreye, çalışanlarımıza ve topluma karşı sorumluluklarımızın bilincindeyiz. 
 
Oluşturduğumuz, uyguladığımız ve sürdürülebilirliğini sağladığımız sistemlerimiz ile Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamını ve Çevresel Kirlenmenin önlenmesini amaçlamaktayız. 
 
Bu amaç doğrultusunda; Sağlık ve güvenlik tehlikelerini belirlemeyi, risk değerlendirmesi yapmayı ve riskleri kontrol altna almayı;
 
Sağlık, güvenlik ve çevre performansımızı sürekli iyileştirmeyi
Doğal kaynak kullanımını azaltmak ve etkin kullanımı sağlamayı
Sağlık, güvenlik ve çevre boyutlarımız ile ilgili olarak Yürürlükteki yasal şartlara ve müşerilerimizin şartlarına uymayı
Atıklarımız ile ilgili geri kazanım ve geri dönüşüm alternatiflerimizi gelişen ve değişen teknolojik seçenekler doğrultusunda değerlendirmeyi ve gözden geçirmeyi.
Tüm projelerimizde doğal hayatı korumak ve verilebilecek zararı en aza indirmeyi hedeflemekteyiz.
Yapı sektörünün mühendislik gerektirdiğinin bilincindeyiz ve kendi mühendis ve mimarlarımızı sürekli eğitilmesini sağlamaktayız.
 
İNSAN KAYNAKLARI 
 
Projelerimizle tanıştınız mı?
Biz, başarımızın temelinde yatan en önemli faktörlerden birinin “İNSAN” yaklaşımı olduğuna ve yetenekli insanlar olmadığı takdirde başarılı olunamayacağına inanmaktayız.  Bu yüzden Turkuaz Yapı çalışanlarının kendilerini  Turkuaz Yapı'nın başarısının bir parçası olarak görmeleri ve çalışanlarımızın Turkuaz Yapı Şirket Kültürü’ne uyum sağlayacak yapıda olması bizler için önemlidir. 
 
Turkuaz Yapı bünyesinde mimar ve mühendislerinden oluşan kadrosu ile tüm projelerini A'dan Z'ye tüm aşamalarını kendisi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle, her pozisyon için, o pozisyonun gerektirdiği bilgi, yetenek ve tecrübe dışında Turkuaz Yapı'nın adaylarda aradığı üç temel özellikle vardır: Öğrenmeye açık olmak, sürekli gelişim ve takım çalışmasına yatkın olmaktır.

Tel: 0262 413 3306
Fax: 0262 413 3306
Email: bilgi@turkuazyapi.com.tr
Adres: Dumlupınar Mh. 38. Sk. Şuayip Furuncu İş Merkezi. No:46/9 Kocaeli / Gölcük

Turkuaz Yapı Projeler Haritası

Turkuaz Yapı Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer