|   |   |  Turyap, Avrupa’da büyümeye devam ediyor

Turyap, Avrupa’da büyümeye devam ediyor

Türkiye’de ilk kez franchising sistemini kuran TURYAP, İngiltere’nin başkenti Londra’nın merkezi konumundaki Bloomsbury ve Wood Green’in Lordship Lane üzerinde açılan yeni temsilcilikleri öncesi bir gece düzenledi.

Turyap, Avrupa’da büyümeye devam ediyor

Kensington’da  Millennium Gloucester Hotel  Konferans  Salonu’nda gerçekleştirilen geceye, Türkiye’nin Londra Büyükelçisi Ümit Yalçın, TURYAP Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Sarıbay, TURYAP UK Master Franchise yöneticisi Asım Ertürk, Turyap Atina temsilcisi Teodora Ilieva, Türk-İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası (TBCCI) CEO’su Yavuz Sökmen, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı Mustafa Demir, Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) Başkanı Erdal Yetimova, Turkish Bank (UK) CEO’su Steven Bennett, aynı kurumun Genel Müdürü Reşat Bilgin beraberinde ağırlıklı olarak İngiltere ve Türkiye’den gayrimenkul profesyonelleri katıldı.

‘DÜNYADA MEKAN AHİRETTE İMAN’

Sunumunu Ayşegül Bıçkıcı ve Robert Slade’nin yaptığı gecede konuşan Büyükelçi Ümit Yalçın,  bu sene 34. yaşını giren Turyap’ın İngiltere yatırımlarından övgüyle bahsetti. İki ülke arasındaki ticaret ve yatırımların gelişmesine katkıda bulunacağını ifade eden Yalçın, “Türkiye ve İngiltere arasındaki ticaret ilişkisi her geçen gün artıyor. 2018’de Türkiye- İngiltere arası ticari ilişkilerin hacmi 18.5 milyar dolara ulaştı. TURYAP ile bu daha da artacak” dedi.

TURYAP Yönetim Kurulu Başkanı Sarıbay da, TURYAP’ın sihirli sözcüğünün ‘güven’ olduğunu belirtti. “Tüm ilişkilerimizi güven üzerine kurmak istiyoruz” diyen Sarıbay şunları söyledi; “Ayşegül hanım sunumuna başlarken çok güzel bir söz söyledi, dünyada mekan ahirette iman. Bu dünyanın en önemli alışveriş konusu emlak. 1985 yıllarında emlakçı profili son derece düşüktü. Eğitim seviyesi düşük, criminal (sabıkalı) kişilerin yaptığı bir işti. Ev almak isteyenler bu ‘dolandırıcı’ diyebileceğiniz kişilerin eline düşüyordu. Bunun önüne geçmek için güvene dayalı Turyap markası oluşturuldu. Emlak sektörü ve emlakçı profiline daha donanımlı bir hal sağlandı.”

İNGİLTERE PAZARINA GİRDİLER

TURYAP UK Master Franchise yöneticisi Ertürk; “Birleşik Krallık bölgesinde Turyap Temsilciliklerinin açılması ve hızlı bir şekilde operasyona geçilmesi konusunda çalışmalarımız, Türkiye merkezimiz ile koordineli gerçekleşmektedir. Güvenilir, memnuniyet odaklı çalışma disiplini ile kendini kanıtlayan, ülkemizin en yaygın emlak pazarlama sirketi Turyap adına, şimdi de İngiltere pazarında bayrağımızı dalgalandırmak için ipi göğüslemeye hazırız” diye konuştu.

TBCCI Başkanı Emma Ethem’in özel nedenlerden dolayı katılamadığı toplantıda konuşan kurumun CEO’su Sökmen de, Turyap’ın dünya genelinde prestijli ve büyük bir şirket olduğunu söyledi. Turyap’ın, TBCCI’a katılmalarından duyulan memnuniyeti belirtti.

Konuşmalar ardından Ertürk, TBCCI Başkanı Emma Ethem’e verilmek üzere Sökmen’e plaket verdi. Sarıbay’da, katılımı nedeniyle Büyükelçi Yalçın’a plaket takdim etti.

Şirket Haberleri

Etiketler

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Emlak Katılım Bankası’nın faizlere olumlu etkisi olacak
  Emlak Katılım Bankası’nın faizlere olumlu etkisi olacak

  Cathay Group Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Alper Tuğsuz, Emlak Katılım Bankası’nın sektörün kredilendirilmesi için önemli bir hamle olduğunu belirterek son zamanda konut kredi faizlerinde yaşanan yumuşamada ihtisas bankası kurulmasının da olumlu etkisi olacağını söyledi.

 • Bahaş Holding ve Mertinox Yapı Malzemeleri güçlerini birleştirdi
  Bahaş Holding ve Mertinox Yapı Malzemeleri güçlerini birleştirdi

  İnşaat, taahhüt, sağlık, turizm, tarım ve hayvancılık, oyuncak, akaryakıt, satış ve pazarlama, savunma sanayi ve teknoloji alanlarında faaliyetlerini sürdüren Bahaş Holding, alanında söz sahibi olan 30 yıllık marka Mertinox Yapı Malzemeleri ile güçlerini birleştirdi.

 • GRED’in Yeni Konsept Ofisi Bebek’te Açıldı
  GRED’in Yeni Konsept Ofisi Bebek’te Açıldı

  Türk yatırımcılara konut ve perakende gayrimenkul konularında danışmanlık ve aracılık hizmeti veren Londra merkezli Türk Girişimi GRED (Global Real Estate Development), İstanbul’da Bebek’te yeni konsept ofisini yatırımcıların hizmete sundu.

 • ByDoping’den 2,5 milyar TL’lik 2019 hedefi
  ByDoping’den 2,5 milyar TL’lik 2019 hedefi

  Gayrimenkul sektörüne alternatif satış kanalı yaratarak “hızlı ve kaliteli satış” amacıyla 2015 yılında yüzde 100 yerli sermaye ile kurulan ByDoping, 2019 hedeflerini açıkladı.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.