|   |  Tuval Proje Firması
Tuval Proje

Tuval Proje

  • Kuruluş Tarihi : 2015

  • Proje Sayısı : 3

Tuval Proje, konut, ofis ve residence projeleri, Tuval Proje hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Tuval Proje ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Tuval Proje Hakkında

KURUMSAL

Hakkımızda

TPD Yapı; sektöre 1990 yılında Ayyıldız İnşaat olarak 30 daireli bir proje ile adım atmıştır. 90’lı yılların başından itibaren Mersin ve ilçelerinde 300’e yakın projeye imza atan Ayyıldız İnşaat 2008 yılında TPD Yapı adını, 2015 yılında ise Tuval Proje adını almıştır.

Tuval Proje olarak ilk tamamlanan hizmet Soli Center AVM’dir. Tuval Proje; AVM projesinden sonra Tuval Park, Tuval Line, Tuval Garden inşaat projelerini tamamlayıp Tuval Hill’in planlamasına başlamıştır.

TPD Grup bünyesindeki dört firmadan biri olan Tuval Proje, geçen süreç içerisinde ince düşünce ve tasarımlara odaklanarak her yeni projede kendini geliştirerek standartların üzerinde konutlar üretmektedir. Mersin’in yükselen değeri Mezitli ve Yenişehir bölgesinde hep daha iyiye ulaşma çabası ile Mersinlilere nitelikli yaşam alanları sunmaya devam etmektedir.

Bir yaşam alanı olarak ev, yalnız temel gereksinimlerin karşılandığı yer değil, insanların eğlendiği, dinlendiği ve yeniden üretkenlik kazandığı bir mekândır. Bu nedenle insanlarla iletişime, yeni fikirleri denemeye, mekânsal tatmine ve kalıcı olana odaklanıyoruz. Bu anlayışın bizim için çıkış noktası, yaşama kültürünü üreten insana duyulan saygıdır. Tuval Proje için insana duyulan saygı, insanı bilmek, insanı anlamak ve insan için çalışmaktır. Sadece bu çaba bize doğru olanı gösterir ve bu doğrularla kaliteli yaşam alanları oluşturuyoruz.

Misyon
Doğa ve yeşil ile iç içe, ince detay ve tasarımlara odaklanarak ergonomik, modern ve üstün teknoloji ürünü konutlar üreterek insanların yaşam standartlarını yükseltmek.

Vizyon
İnsanların en temel ihtiyacı olan Ev gereksinimini nitelikli mimari ve tasarımlar ile karşılayarak, doğaya saygılı, sportif ve kültürel alanlarla desteklenmiş modern yaşam alanları sunmak.

Kurumsal Değerler

Yenilikçilik: Her zaman yeniliğe açık olmak, hem sektörel hem kurumsal tüm yeni gelişmeleri yakından izlemek başarıda en önemli etkenlerden biridir.
Özdisiplin: Özdisiplin özgüveni de beraberinde getirir. Çalışanlarımız bunun bilincindedir.
Müşteri Odaklılık: Amacımız şirketin tüm fonksiyonlarında müşteriyi ön plana çıkarmaktır. Tuval Proje için müşteri en önemli öz varlıktır, şirketin öncelikleri arasında ilk sıradadır ve grubun yapılanması, işleyişi, hedefleri, temel stratejileri ve rekabet modelleri bunun üzerine kurulmuştur.
Sosyal Sorumluluk: Tuval Proje taşıdığı sosyal sorumluluk çerçevesinde doğaya, eğitime, bilime ve toplumsal yaşama katkıda bulunmak için çaba gösterir. Yaptığı her projeye sosyal sorumluluğun gerektirdiği duyarlılığı göstermektedir.
Sürekli Gelişim: Rekabet gücünü artırmanın temelinde sürekli gelişim yatar. Bu amaçla gerek grup içi gerekse profesyonel kuruluşlardan alınan destek ile çeşitli kurs ve seminerlerle çalışanların bilgi ve becerilerinin yükseltilmesi hedeflenir.
Güvenilirlik: Konut gibi kalıcı değerler üreten bir grup olarak güvenilirlik birinci derecede önemlidir ve Tuval Proje bu alanda maksimum özveri ile güvenirliliğini en üst düzeye çıkarmak için çalışmaktadır.

Kalite Politikası

Tuval Proje’nin kalite politikasının esasları şunlardır:

İş ve işçi sağlığını düşünerek, iş güvenliği standart ve yönetmeliklerine uymak
Müşterilerin ihtiyaçlarını anlamayı, karşılamayı ve memnuniyetini sağlamak
Yapılan sözleşmelere sadık kalmak
Yaptığımız inşaatların kalitesini ve güvenliğini en üst düzeyde tutmak
Proje standart yapım teknikleri ve ilgili mevzuata uygun hareket etmek
İnşaat teknolojilerini yakından takip ederek projelerimize yansıtmak
Gelecek kuşaklara yaşanılacak yaşam alanları oluşturmak için gerekli projeler üretmek

Telefon: 0530 979 8252
Telefon: 0850 433 0324
Fax: 0324 358 5090
Email: info@ertasmimarlik.com.tr
Adres: Kaleköy Mah. 32019 Sk. No:2 Yenişehir/MERSİN

Tuval Proje Projeler Haritası

Tuval Proje Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.