|   |   |  Tuzla'da 160 konutun hak sahipleri belirlendi

Tuzla'da 160 konutun hak sahipleri belirlendi

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından (TOKİ) İstanbul Tuzla’da “Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi ”kapsamında inşa edilen 160 konutun konut belirleme kurası gerçekleşti.

Tuzla'da 160 konutun hak sahipleri belirlendi

Hak sahipleri için gerçekleştirilen konut belirleme kurası 15 Ocak 2019, Salı günü TOKİ’nin İstanbul Hizmet Binası’nın Konferans Salonu’nda noter huzurunda yapıldı. 160 konutun 19’u 2+1, 141’i ise 3+1 planda inşa edildi.

Sabiha Gökçen Havalimanın ikinci pistinin kamulaştırma sahasındaki 232 bağımsız bölüm için hak sahibi vatandaşlar ile yapılan uzlaşma sonucu inşa edilen projede toplam 232 konut bulunuyor.

Mahalle konseptli Tuzla Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi, yerleşim alanı, meydanı, oyun ve spor alanları, parkları, peyzajı ve sosyal donatılarıyla nitelikli sosyal çevre imkânı sunuyor.

Toki Haberleri

Etiketler

Toki Kategorisindeki diğer haberler

 • Kars’a kentsel dönüşüm kapsamında 366 konut yapılacak
  Kars’a kentsel dönüşüm kapsamında 366 konut yapılacak

  Kentsel dönüşüm projeleriyle bölgelerin yaşam kalitesini yükseltip şehirlere değer katan projeler üreten Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Kars Merkez ikinci etapta yapacağı kentsel dönüşüm ve gelişim projesinin ihalesini gerçekleştirdi.

 • TOKİ’den 30 ile 41 millet bahçesi
  TOKİ’den 30 ile 41 millet bahçesi

  30 ilde 7 milyon 350 bin metrekarelik alanda 41 millet bahçesinin yapım çalışmalarına devam ettiklerini söyleyen TOKİ Başkanı Ömer Bulut, “Millet bahçeleri projelerimizle gelecek nesillerimizin daha yeşil ortamlarda yaşamasına imkân sağlayacağız.” dedi

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.