|   | 
Uçarsoy Co.

Uçarsoy Co.

  • Kuruluş Tarihi : 2002

  • Proje Sayısı : 0

Uçarsoy Co., konut, ofis ve residence projeleri, Uçarsoy Co. hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Uçarsoy Co. ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Uçarsoy Co. Hakkında

HAKKIMIZDA
 
"2002'den bugüne..."
 
Kurucumuzun benimsediği kaliteli hizmet ve daima yenilenme, gelişme fikri sahip olduğu azmi ile birleşmiş ve bugün tam bir başarı öyküsüne  imza atarak yalnızca birkaç yıl sonra şirketleşmeyi başarmıştır. Tedarik ve taşıma zinciri ile başlanan bu yolda müşteriye sağlanması gereken tek duygunun 'güven' duygusu olduğu bilincini asla unutmayan UÇARSOY CO;  hızlı, güvenli, yenilikçi, sigortalı ve müşteri memnuniyetine dayanan çalışma prensibiyle lojistik alanında tercih edilen bir isim olmuştur.

Globalleşen dünyada tercih edilen bir isim olma avantajı gurubumuzun çalışma azmi ve yenilenme gereksinimi ile doğrudan bağlantılıdır. Bu sebeple 13 yılı aşkın süredir sektörün gelişmeye açık tüm fırsat ve imkanlarından yararlanarak 'sürdürülebilir bir yaşam için lojistik' hizmeti sunmaya devam etmektedir.

İtalya, Fransa büromuz, çeşitli Avrupa ülkelerindeki uzman personelimiz ve dev araç filomuz ile entegrasyonumuzu tamamlamış olarak sizlere hizmet vermenin gururunu duymaktayız.
 
TAŞIMACILIK
 
Kara yolu Taşımacılığı
 
UÇARSOY CO, düzenli yenilenen yeşil ve sessiz motor özelliklerine sahip, çevre dostu araçlarımızla kapasitesiyle, özellikle uzmanlaştığı Avrupa-Türkiye-Orta doğu hattında iş ortaklarının, ihtiyaçlarını en iyi karşılayan karayolu taşıma hizmetini sunmaktadır. Türkiye, İtalya, Fransa'daki yerleşik ofislerimizle beraber müşterilerimize rekabetçi fiyatlar ve esnek çözümler sunmamızı sağlar.

Ro Ro Hizmeti
 
Uçarsoy CO, RO RO acentelerİ ile yaptığı anlaşmalarla müşterilerine haftalık düzenli RO RO seferlerle Avrupa limanlarından Türkiye'ye ve Türkiye'den Avrupa limanlarına komple tır ve çekici taşımaları gerçekleştirmektedir.
Rezervasyon sistemi
Yükleme ve Boşaltma

Araç Taşımacılığı
 
Uçarsoy co, Araç taşımacılığında 5 araçlık öz mal araç kapasitesiyle pratik ve hasarsız gerçekleştirmektedir. Araçlarımızın tamamı EBS fren sistemiyle çalışmaktadır. Çekici , Kamyon , otomobil taşımacığılı yapabilme kapasitesine sahipti.
Çekici Taşımacılığı
Otomobil Taşımacılığı
Ağır Nakliye
 
GÜMRÜKLEME
 
UÇARSOY, müşterilerinin gümrükleme ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek, sahip olduğu kurumsal bilgi birikimi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla, en ideal çözüm yollarını geliştiren, sektördeki öncü aktörlerdendir.
 
Tüm gümrüklerde konuşlanmış kendi bünyesindeki kadroları ve evrak akışını en hızlı seviyede gerçekleştirmeyi sağlayan kurye operasyonlarıyla gümrükleme süreçlerinin en kısa sürede ve sorunsuz şekilde neticelendirilmesini sağlamaktadır.

İTHALAT ve İHRACAT
ÖZEL FİRMA TEMİNAT HİZMETİ
SİGORTA HİZMETİ
ORDİNO HİZMETİ
ACENTACILIK HİZMETİ
EORI BELGESİ ALIMI
KARA YOLLARI İZİN BELGE TAKİBİ
ÇEVRE BAKANLIĞI İZİN BELGE TAKİBİ

Tel: 0533 496 9350
Fax: 0216 494 4317
Email: ucarsoy@gmail.com
Adres: Aydın tepe mh. Necmettin Erbakan cd. Evora Blok : E11 No:16 İstanbul / Tuzla

Uçarsoy Co. Projeler Haritası

Uçarsoy Co. Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer