|   | 
Üçay İnşaat

Üçay İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2000

  • Proje Sayısı : 1

Üçay İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Üçay İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Üçay İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Üçay İnşaat Hakkında

Şirket Tarihçesi

 

2000 yılında doğalgaz, ısıtma, soğutma ve mühendislik ana faaliyet konusunda faaliyetlerine başlayan şirketimiz, müşteri memnuniyeti kapsamındaki bilimsel çalışmaları ve mühendislik alanındaki inovatif eğilimleri sayesinde kısa zamanda yıllık 100 Milyon TL üzerindeki cirolara ulaşmıştır. Üçay Mühendislik grubumuz 10 yılı geçen hizmet süresinde Çeyrek Milyon insanımızın ısıtma ve soğutma sistemleri mühendisliği alanında tercih ettiği firma olmuştur.

 

2007 yılından itibaren üçay grup bünyesinde inşaat faaliyetlerine başlanmıştır. İnşaat faaliyetlerinin başladığı dönemden bu yana inşaat elektromekanik ve inşaat çözüm ortaklığı kapsamında firmamız Sinpaş GYO ve Emlak Konut GYO’ların gelir ortaklığı paylaşımıyla imal edilen Türkiye’nin en büyük ve nitelikli projelerinin inşaatlarında yer almıştır. Geniş mühendis kadrosu ve sertifikalı usta sayısıyla Türkiye’nin inşaat mühendislik çözümleri alanında kısa zamanda en büyüğü olmayı başarmış olan firmamız halen İzmir, Ankara ve İstanbul illerinde Gayrimenkul geliştirme ve inşaat projelerine devam etmektedir.

 

Kentsel dönüşüm yasasının yayımlanmasıyla şirketimiz, başta İstanbul olmak üzere İzmir ve Ankara’da kentsel dönüşüm kapsamında yenileme projelerini 2012 ve sonrası vizyonunda kendisine büyük bir hedef olarak ortaya koymuştur. Türkiye’nin en nitelikli projelerinde mühendislik, inşaat teknolojileri, akıllı ev sistemleri ve yenilenebilir enerji kaynakları konusunda tüm tecrübe ve birikimlerimizi kentsel dönüşüm kapsamındaki butik projelere taşımak en büyük hedefimizdir. Müşteri memnuniyeti konusundaki geçmişimizden yola çıkarak çeyrek milyon insanın ÜÇAY tercihinin tesadüf olmadığını nitelikli konut projeleriyle ortaya koymak en temel amaçlarımızdan birisidir. Firmamız gerek finansal anlamdaki güçlü yapısı, gerekse sahip olduğu insan kaynakları ve de en önemlisi sahip olduğu tecrübeyle kentsel dönüşüm projelerinin en büyük mimarı olmayı kendine misyon edinmiştir. Gayrimenkul geliştirme ve kentsel dönüşüm kapsamında konut projelerinde ilkemiz sadece yapmak değil ömür boyu yaşatmak olacaktır

.

 

Vizyonumuz Misyonumuz

 

VİZYONUMUZ

 

Geçmişten günümüze taşıdığımız en kutsal değerimiz olan müşteri memnuniyetini ve insani değerleri temel alarak, insanımızın yaşam mutluluğunu en üst düzeye çıkaracak konut projelerinin altına imzamızı atmaktır.

 

MİSYONUMUZ

 

İnsanların kendisini huzur ve güven içinde hissedebildiği, insanla doğanın iç içe olabildiği, çevreci, yenilikçi, farklı ve geleceği temel alan, mümkün olduğu ölçüde yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımına imkan veren akıllı teknolojilerle donatılmış, nesilden nesile aktarılabilen konutlar üretmektir.

 

Kalite Politikamız

 

Üçay Grup için kalite bir yaşam biçimidir. Bunun dışında bizim için kalite;

 

Verimliliktir

 

Tedbirli olmak ve stratejik düşünmektir

 

Esnekliktir

 

Plan ve programlara dayalı çalışmaktır.

 

İnsana yatırımdır.

 

Ekip çalışması ve yenilikçi fikirlere değer vermedir.

 

Sürekli iyileştirmedir.

 

Sürekli öğrenmedir.

 

Geleceğimizdir.

 

Çalışanlarımıza gösterdiğimiz saygı ve değerlerle maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

 

En önemlisi de insana saygı ve her şeyin önüne insani değerleri koymaktır.

 

Referanslar

 

Alper Selective Kartal 

 

Alper Sultown

 

Boleli DreamTowers

 

Dündar İnşaat

 

Emlak GYO Park Yaşam

 

Grup İnşaat Marin Life

 

İncek Life Ankara 

 

K-Yapı

 

Lafem Tekstil

 

Miray İnşaat

 

Nev Yapı

 

Nezih Towers

 

Palma Doro

 

Real İstanbul

 

Samandıra Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi

 

Sarissa

 

Sincanlı Oto ve Traktör Grç. Tic. ve San. A.Ş

 

Sinpaş Aqua City

 

Sinpaş Bursa Modern

 

Sinpaş İncek Life

 

Sinpaş Lilyum Garden

 

Tg Yapı Şehir Işıkları

 

Yapıtürk Mabeyn Evleri

 

Yonca Mobilya

 

Yüksel City Oselart

Tel: 0216 345 1169

Fax: 0216 345 1164

Email: info@ucayinsaat.com.tr

Adres: Bagdat caddesi No:78 Nazli Apt Daire: 11 Kat: 4 (Finansbank Üstü) 

Üçay İnşaat Projeler Haritası

Üçay İnşaat Projeleri

Üçay İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer