|   |  Üçay İnşaat Firması
Üçay İnşaat

Üçay İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2000

  • Proje Sayısı : 1

Üçay İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Üçay İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Üçay İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Üçay İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

2000 yılında doğalgaz, ısıtma, soğutma ve mühendislik faaliyetlerine başlayan şirketimiz, müşteri memnuniyeti kapsamındaki bilimsel çalışmaları ve mühendislik alanındaki inovatif eğilimleri sayesinde kısa zamanda yıllık 100 Milyon TL üzerindeki cirolara ulaşmıştır. Üçay Mühendislik grubumuz 15 yılı geçen hizmet süresinde beş yüz milyon insanımızın ısıtma ve soğutma sistemleri mühendisliği alanında tercih ettiği firma olmuştur.

Üçay Grup 2007 yılından itibaren bünyesinde inşaat faaliyetlerine başlamıştır. Elektromekanik ve inşaat çözüm ortaklığı kapsamında firmamız Sinpaş GYO ve Emlak Konut GYO başta olmak üzere inşaatın önde gelen bir çok marka firmalarının projelerinde gelir ortaklığı paylaşımıyla Türkiye’nin en büyük ve nitelikli  inşaatlarında yer almıştır. Geniş mühendis kadrosu ve sertifikalı usta sayısıyla Türkiye’nin inşaataki mühendislik çözümleri ile firmamız halen İzmir, Ankara ve İstanbul illerinde Gayrimenkul geliştirme projelerinde çalışmalarına devam etmektedir.

Şirketimiz, Türkiye’nin en nitelikli projelerinde mühendislik, inşaat teknolojileri, akıllı ev sistemleri ve yenilenebilir enerji kaynakları konusundaki tüm tecrübe ve birikimlerini, 2012 yılında başlayan  “Kentsel Dönüşüm” kapsamındaki binaların yenilenmesinde kullanmayı görev edinmiştir.Şehrin doğasını ve kültürel yapısını koruyarak nitelikli konutlar üretmeyi hedef alan şirketimiz, bünyesinde 2014 yılında “VEÇ” departmanını kurarak vizyonunu ortaya koymuştur.

Müşteri memnuniyeti konusundaki geçmişimizden yola çıkarak çeyrek milyon insanın ÜÇAY tercihinin tesadüf olmadığı gerekçesine dayanarak, Gayrimenkul geliştirme ve Kentsel Dönüşüm kapsamındaki projelerimizde ilkemiz sadece yapmak değil  “ geleceğe atılan imza ” olmaktır.

VİZYON / MİSYON / DEĞERLER

VİZYONUMUZ

Geçmişten günümüze taşıdığımız en kutsal değerimiz olan müşteri memnuniyetini ve insani değerleri temel alarak, yaşam kalitesini en üst düzeye çıkaracak konut projelerinin altına imzamızı atmaktır.

MİSYONUMUZ

İnsanların kendisini huzur ve güven içinde hissedebildiği, kültürel varlıklarını koruyan, çevreci, yenilikçi, farklı ve geleceği temel alan, yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımına imkan veren akıllı teknolojilerle donatılmış, nesilden nesile aktarılabilen konutlar üretmektir.

DEĞERLERİMİZ

İç disipline sahip ekibimiz ile, Bilgiye dayalı hizmet anlayışı içinde oluşturduğumuz güven ortamında, Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlarız.

Telefon: 444 8229
Telefon: 0216 345 1169
Fax: 0216 345 1164
Email: info@ucayinsaat.com.tr
Adres: Mecidiye Mahallesi Demokrasi Caddesi No:261/1 Sultanbeyli/İSTANBUL

Üçay İnşaat Projeler Haritası

Üçay İnşaat Projeleri

Üçay İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.