|   |  Ulu İnşaat Firması
Ulu İnşaat

Ulu İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 4

Ulu İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ulu İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ulu İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ulu İnşaat Hakkında

Neden Ulu?

ULU’ nun Türkçe sözcük anlamı: (büyük, yüce….)
Hem derin kökleri bulunmak, hem zirveyi hedeflemek… (Zirvede kalmanın çıkmaktan daha zor olduğunu bilerek…) Hem bugünün ihtiyaçlarını karşılamak, hem de geleceğin dünyasını bugünden kurmak.( Hayalleri gerçekleştirmek.) Yani evrensel bakabilmek…. Hem büyük ormanı, hem tek tek ağaçları, hem de her ağaçtaki büyük güzelliği.. ( her dalı, her yaprağı, her çiçeği. ) Aynı anlamda, aynı anda görmek, hayata sevgiyle bakmak… Her detayın, her ayrıntının hayata ayrı bir anlam kattığını görerek; bütünsel bakabilmek, bütünsel sevebilmek, büyük resmi okuyabilmek…
 
Hayatı daha anlamlı, daha huzurlu, daha mutlu kılmak…
 
İnsanlık tarihinin tümünde barınma ve daha iyi yaşama; insanlığı mutsuz eden (ekolojik sorunlar, açlık, savaş, terör vb. kaynakların azaltılması ve kurutulması.) Gelecekte de insan en iyisine layıktır anlayışını öne çıkarıyor. Neden ULU sorusunun cevabını da veriyor. Sorumluluğumuz daha da artıyor. “Başarı odaklı Ulu İnşaat kültürünü gelecek kuşaklara taşımak için varız “ sorumluluğu yüzyıllar sonrasında da devam edecektir.
 
Evrensel yarışta; Ulu’yu var eden değerler ve farklılıklarla öne geçeceğiz ve sürekli zirveyi hedefleyeceğiz.
 
Her zaman mütevazı ve kararlı olacağız.” Kazan kazan “ formülünü uygulayacağız. Aynı anda bütün insanlığın kazanması, ülkemizin kazanması, iş yaptığımız çevrelerin kazanması, çalışanlarımızın kazanması, Ulu İnşaat’ın kazanması ana felsefemiz olacaktır.
 
Kimsenin hakkını yemeyeceğiz, hukukuna saygılı olacağız. Kimseye de hakkımızı yedirmeyeceğiz, hukukumuzu çiğnettirmeyeceğiz. Dürüstlük ve güvenirlilik her zaman ayırt edici özelliğimiz olarak kalacaktır. Zamanı iyi yöneteceğiz, etkili planlama, demokratik katılım, yüksek koordinasyon, kararlı liderlik, önleyici tedbirler ile hep daha iyisini başaracağız. Enformasyon, bilişim ve teknolojide önderliği yakalayarak, sinerji yaratacak bir ekip çalışmasıyla, her zaman iz bırakacak kaliteli projeler üreteceğiz. Büyük organizasyon gücümüz, alanının en iyisi deneyimli uzmanlardan oluşan çekirdek kadromuzla; dünyanın her bölgesinde büyük projeleri her zaman başaracağız. Her zaman; en tepeden en alt birime kadar sahiplenme ve sahiplenilme duygusunu en üst düzeye çıkararak Ulu ‘ nun gerçek sahiplerinin, iş yaptığı çevreler ve çalışanları olduğunun bilincinde olacağız. Ulu; üçüncü binyılda da dünyanın her bölgesinde iz bırakarak bir dünya markası olacaktır.
 
Adımızın ve işimizin bize yüklediği sorumluluğun farkındayız.! Güvenenleri mahcup etmedik, mahcup etmeyeceğiz.! Yolumuz açık olsun…..
 
Saygılarımızla,
 
Yön. Kurulu Başk.
Cemal Ulu
 
Şirket Profili
Ulu İnşaat olarak,dürüst,güvenilir,kararlı,liderliğimiz; hızlı ve doğru organize oluşumuz;sahiplenme, kontrol ve denetimi başkalarına bırakmayan iş ahlakımız,uzmanlığı kanıtlanmış zengin çekirdek kadromuz ve ekibimizle;Türkiye de ve dünyanın değişik bölgelerinde beş yıldızlı otel inşaatları başta olmak üzere her türlü altyapı ve üst yapı işleri,sanayi tesisleri,iş merkezleri,hastane okul ve sosyal tesisleri,spor tesisleri, arıtma,villa ,konut ve rezidanslar,enerji,baraj ve yol işleri,tadilat işleri v.b yapılar inşa ediyoruz
 
Kısa sürede çok önemli projeleri başararak, bize güvenen iş çevrelerinin güvenlerine layık olmayı başarıp, memnuniyetlerini kazandık. Bu duruma gelmemizde emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunarız.
 
En tepeden en alt birime kadar; marka olmak iddiasının sorumluluğunu taşıyacak birikim, enerji, ekip ve donanıma sahibiz.
 
Vizyonumuz; Antalya’da, Türkiye’de, uluslar arası alanda yaptığımız ve yapacağımız her işte kalıcı üstünlükler sağlayarak, güvenilir bir dünya markası olmaktır.
 
Misyonumuz; Adımızın ve işimizin sorumluluğunu; gelecek kuşaklara dürüstlük ve onurla taşıyarak;’’ Başarı Odaklı ULU Kültürü’’nü kalıcı hale getirmektir.

Tel: 0242 344 4471
Fax: 0242 344 4481
Email: info@uluinsaat.com.tr
Adres: ULU İŞ MERKEZİ - Fabrikalar Mah.Namık Kemal Bulvari No:61/5 Antalya / Kepez

Ulu İnşaat Projeler Haritası

Ulu İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.