|   |   |  Uluslararasi Zuchex Fuari, Afrika pazarina açiliyor

Uluslararasi Zuchex Fuari, Afrika pazarina açiliyor

Düzenlendiği bölgede türünün ilk örneği olacak Zuchex Cairo, Türkiye ile Afrika arasında yeni ticaret kanalları açacak.

Uluslararasi Zuchex Fuari, Afrika pazarina açiliyor

Ev ve Mutfak Eşyaları sektöründe Avrasya’nın en büyük ve en köklü buluşması olan Uluslararası Zuchex, Kahire’deki ilk fuarını 11-13 Kasım 2020 tarihlerinde Kahire Uluslararası Kongre Merkezi'nde (CICC) açacak. Deneyimli yerel organizatör EGYTEC ile ortaklaşa gerçekleştirilecek olan Zuchex Cairo, Mısır ve Türkiye ile birlikte Afrika ve Asya genelinden 150'nin üzerinde katılımcı firmayı, toplam 3 bin 400 m2 alanda, 3 salonda 5.000'den fazla profesyonel satın almacı ile buluşturacak. Zuchex Cairo için yerel ortaklar olarak çalışacak Tarsus Turkey ve EGYTEC, bölge pazarındaki deneyimleri sayesinde katılımcı firmaları, potansiyel acentalar ve temsilciler ile temasa geçirerek, Afrika pazarına uygun maliyetlerle açılmaları konusunda eşsiz fırsatlar sunacak.  

Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı Zuchex Cairo 2020, ev eşyası alıcıları için ideal kaynak bulmakla kalmayacak, aynı zamanda Mısır'daki ev eşyaları sektörünün artan ihtiyaçlarını da destekleyecek. Mısır pazarındaki ev eşyaları sektörüne yönelik satın almacılar için merkez niteliğinde olacak fuar, en yeni trendleri yakalamak, müşterileri için heyecan verici ürünleri keşfetmek ve mevcut tedarikçileri ile iletişim kurmak isteyen satın almacılar için ideal bir çözüm olacak. Tedarikçiler, sunulan geniş ürün yelpazesinin yanı sıra, üreticilerle yüz yüze tanışma, soru sorma, ilişki kurma ve tedarik ihtiyaçlarına göre bilinçli kararlar alma fırsatına sahip olacak. Dünya’nın en popüler markalarını tek çatı altında bir araya getirecek olan Zuchex Cairo ayrıca Türk tasarımlı ürünlere halihazırda büyük talep gösteren Mısır ve diğer Afrikalı yerel satın almacılara rakiplerinden önce en son ürünleri uygun maliyetlerle tedarik etme fırsatı sunarken, geniş bir ürün yelpazesine doğrudan erişmelerini de sağlayacak.

Tarsus Turkey Fuarlar Direktörü Ebru Causey; “Zuchex’i Afrika pazarına sunmaktan heyecan duyuyoruz”

 

“Zuchex Cairo, katılımcı firmalar için yeni ürünlerini doğrudan satın almacılara tanıtmak ve satın almacılar açısından ise geniş bir ürün yelpazesinde ev eşyaları ürünleri sunan 150'den fazla firma ile buluşmak için mükemmel bir fırsat” diyen Zuchex Fuarlar Direktörü Ebru Causey, Zuchex'in dünya çapındaki ev eşyaları fuarlar serisini Afrika gibi heyecan verici bir pazara sunmaktan büyük heyecan duyduklarını belirtti.

EGYTEC Genel Başkan Yardımcısı Ashraf Fahmy “Zuchex Cairo, Mısır ev eşyaları sektörü için büyük bir fırsat”

Küresel ev eşyaları sektörünü, en son ürün çeşitlerini sergilemek için tek çatı altında bir araya getirecek olan Zuchex Cairo sayesinde, Mısır'da ilk kez satın almacılar, en yeni ev eşyaları ürünlerini bir arada bulabilecek. Böylece fuar, sektör satın almacıları için mükemmel bir iş platformu oluşturacak. Uluslararası ev eşyaları sektörünü Kahire’de buluşturacak olan Zuchex Cairo’nun, Mısır ev eşyaları sektörünün önde gelen oyuncuları için sınırsız ticaret fırsatları sağlayacağını belirten EGYTEC Genel Başkan Yardımcısı Ashraf Fahmy aynı zamanda fuarın doğrudan iş imkanları yaratacağının da altını çizdi. 

Mısır, sektör için ideal bir pazar!

Afrika ülkeleri içinde şu anda en hızlı ekonomik büyümeye sahip Mısır, bölgedeki stratejik coğrafi, politik ve kültürel konumunun yanı sıra 92.28 milyon nüfusu ile sürekli gelişen ve büyüyen bir pazara sahip bulunuyor. Mısır’ın gayrisafi yurt içi hasılasının yüzde 30'unu dış ticaret oluştururken, tüketim ürünleri ithalatı ise toplam dış ticaretinin % 17'sini oluşturuyor.

Zuchex Cairo ile Küresel Ev ve Mutfak Eşyaları Sektörü Kahire’ye ulaşıyor

Zuchex Cairo 2020, Avrasya’nın merkezi İstanbul’da 30 yıldır gerçekleşen Zuchex ve HOST İstanbul fuar serilerinin bir parçası olacak. 12 ürün kategorisiyle Zuchex, Kahire’deki organizasyonda, tanınmış markalarını ve en son ürünlerini sergilemek üzere buluşacak 150'den fazla katılımcı firma tarafından desteklenecek. Zuchex Cairo 2020’yi ziyaret eden satın almacılar, Cam, Porselen ve Seramik, Metal Mutfak Eşyaları, Plastik Ev Eşyaları ve Bahçe Aksesuarları, Dekoratif Ev ve Mutfak Eşyaları ve Elektrikli Ev Aletleri gibi çok çeşitli yeni ürünleri tek çatı altında bulabilecekler.

Zuchex Cairo, Tarsus Turkey ile EGYTEC ortaklığının verdiği güç ve kanatlarını denizaşırı pazarlara açmak isteyen Türk KOBİ’lerin ilham ve desteği olmadan gerçekleşemezdi. Bu büyük ortaklık, Zuchex’in uluslararası bilinirliğini arttırırken, aynı zamanda Türk tedarikçilerin Mısır pazarına erişimini de sorunsuz hale getirerek sektöre hizmet edecek.

Dekorasyon Haberleri

Etiketler

Dekorasyon Kategorisindeki diğer haberler

 • Evgör’ün yeni Luxury konsepti Tuzla’da!
  Evgör’ün yeni Luxury konsepti Tuzla’da!

  Türk ev mobilyası sektöründe faaliyet gösteren Evgör, lüks konsept ürünlerini Tuzla’daki mağazasında görücüye çıkardı. Modern, avangart ve klasik tarzdaki yeni koleksiyonların sergilendiği showroom, kaliteyi erişilebilir fiyata sunmayı hedefliyor. Evgör Mobilya yeni lüks konsept tasarımlarını, Tuzla Mağazası’nın yanı sıra Evgorluxury.com adresi üzerinden tüm dünya ile buluşturuyor.

 • Okul, Otel, Avm ve Hastanelerde ‘Antimikrobiyal Tadilat’
  Okul, Otel, Avm ve Hastanelerde ‘Antimikrobiyal Tadilat’

  Kovid-19 salgını sonrası sağlık hassasiyetinin yoğun olduğu okul, otel, AVM ve hastane gibi alanlarda yenileme çalışmalarının yoğunlaştığını ifade eden Hafele Türkiye İcra Kurulu Başkanı Hilmi Uytun, “Bu dönemde geliştirdiğimiz antimikrobiyal ürünlere özellikle büyük okul, otel, AVM ve hastane zincirlerinden büyük talep var” dedi.

 • 2020 yaz dekorasyon için profesyonel ipuçları…
  2020 yaz dekorasyon için profesyonel ipuçları…

  Doğa uyanıyor, güneş her zamankinden daha parlak ve gökyüzü her zamankinden daha mavi ışıldıyor. Ancak bizler dünyayı etkisi altına alan korona virüs sebebiyle vaktimizi daha çok evde geçiriyoruz.

 • Asitane’nin İstanbul’daki Ofisinde Iglo Architects İmzası…
  Asitane’nin İstanbul’daki Ofisinde Iglo Architects İmzası…

  Mimar Zafer Karoğlu ve Mimar Esen Akyar ortaklığındaki Iglo Architects, film ve fotoğraf prodüksiyon şirketi Asitane’nin İstanbul’daki ofisini tasarladı. Asitane, çalışan konforunun ve verimliliğinin maksimum düzeyde olduğu, sıcak ve dinamik bir iç mekan olarak hayata geçirildi.

 • 2020’de banyo tasarım trendleri neler olacak?
  2020’de banyo tasarım trendleri neler olacak?

  Yaşam alanlarının tamamında olduğu gibi, artık banyolarda da tasarım olgusu ön plana çıkmaya başladı. Modernizmin ve konforun konuşulduğu banyolar evin en gözde alanı olarak yeni tasarım trendlerine göz kırpar hale geldi.

 • 450 bin tl’lik yatak odası takımı göz alacak
  450 bin tl’lik yatak odası takımı göz alacak

  İstanbul Yeşilköy CNREXPO’da 21 Ocak Salı günü 16. Kez kapılarını açacak İMOB (Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı)’na, MOBSAD (Mobilya Sanayi İş Adamları Derneği)’ın hazırladığı 450 bin TL’lik yatak odası takımı damga vuracak.

 • Büyük KDV indirimi Koçtaş’ta!
  Büyük KDV indirimi Koçtaş’ta!

  En iyi markaları en uygun fiyatlarla sunan Koçtaş’ta, tüm mobilyalar, mutfak-banyo dolapları ve bahçe mobilyalarında büyük KDV indirimi devam ediyor.

 • Modoko’dan 50. yılında yurt dışı atağı
  Modoko’dan 50. yılında yurt dışı atağı

  İstanbul’un mobilya ihtiyacının yüzde 60’ını karşılayan ve 40 ülkeye ihracat gerçekleştiren MODOKO, 50. yılını 15 Aralık Pazar günü Titanic Business Kartal Otel’de kutladı.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.