|   |  Ulusoy inşaat Firması
Ulusoy inşaat

Ulusoy inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 4

Ulusoy inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ulusoy inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ulusoy inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ulusoy inşaat Hakkında

İnşaat sektöründe 15 yıllık birikim ve uzmanlığa sahip olan Ulusoy İnşaat Şirketler Grubu, 2008 yılından itibaren şirket genel merkezini Ankara'ya alıp yeniden yapılanarak toplu konut projeleri çalışmalarına hız vermiştir.

Trabzon'da Ulusoy Palmiye Evleri, Ulusoy İdeal Evler I.Etap, İdeal Evler II. Etap, Ankara'da Ulusoy İdeal Evler, Ulusoy Prestige I, Prestige II, Ulusoy Gölbaşı Prestige, Ulusoy Modern, ve Eryaman Residance, Eskişehir'de 7 ayrı alanda konuşlanmak suretiyle Ulusoy İdeal Evler olmak üzere toplam 16 şantiyede yaklaşık 2.000 konut inşaatımız bulunmaktadır. Büyüme stratejimizin önemli adımı olarak İstanbul'da da çalışmalara başlanmış olup 2011 ve 2012 senesinde 5.000 konuta ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Amiral gemimiz olan inşaat şirketimizi desteklemek, imalat kalitemizi artırmak amacıyla Ulusoy Yapı Dekorasyon şirketini kurarak Başkent Organize Sanayi Bölgesinde 12 dönüm kapalı alanda faaliyet gösteren fabrikamızda, mutfak ve banyo dolabı, kapı, PVC doğramalar, asansör ve bilumum ahşap aksamları vb. imal edilmeye başlanmıştır. Her geçen gün genişleyen hizmet ağımızla en kaliteli yaşam alanlarını en iyi fiyatlarla müşterilerimizin hizmetine sunmak hedefimizdir.

Tel: 0312 285 4822
Fax: 0312 284 5344
Email: info@ulusoyinsaat.com.tr
Adres: Ufuk Üniversitesi Cad. 8 Farilya İş merkezi Kat:5 No:30Söğütözü Ankara / Çankaya

Ulusoy inşaat Projeler Haritası

Ulusoy inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.