|   |  Ümran Maden İnşaat Firması
Ümran Maden İnşaat

Ümran Maden İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Ümran Maden İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ümran Maden İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ümran Maden İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ümran Maden İnşaat Hakkında

Günümüz dünyasında değişimin çok hızlı gerçekleştiği ve her şeyin globalleştiği bu yeni piyasa şartlarında şirketlerin de bu sürece uymadan ayakta kalmalarının mümkün olmadığı görülmüştür. Bu bilinçle hareket eden gurubumuz 50 yılı aşkın tecrübesini Türkiye dede kullanmak istemektedir. Böylece gerçekleştireceği yeni konut projeleriyle ülke ekonomisine ve insanına katkıda bulunacaktır. Dünyanın değişik bölgelerine yapmış olduğu devasa yatırımları bunun en büyük kanıtıdır.
 
Ümran Maden Tah. İnşaat firması İzhar construction ve sahir associate gibi grup şirketleriyle beraber dünya çapında büyük projelerinde en büyük adayıdır. Şu ana Kadar grup şirketlerimiz Pakistan Lahor Bölgesinde 14000 i aşkın lüks konut, Baraj inşaatı ve havaalanı projesi gibi devasa projeler gerçekleştirmiştir. Tamamlanmış ve devam eden projelerle alakalı detayları, www.sahirs.com ve www.izhar.com adreslerinden edilinebilir.
 
Gurubumuz Ümran Maden İnşaat şirketi adı altinda Türkiyede ki ilk projesini Yalova'da deniz manzaralı lüks konut inşasıyla başlamıştır. 80 dönüm arazinin ilk etap inşası başlamış ve satışa sunulmuştur. Erguvan evleri ismiyle satışa sunulan konutlar, modern yaşam alanlarının yanında deniz manzarası ve eşsiz yeşil alanlarıyla beraber tarifsiz bir yaşam kalitesi sunmaktadır. Ümran Maden inşaat diğer gurup şirketleriyle beraber önümüzdeki yıllarda Türkiye'nin ilk 5 grubu arasına girmeyi hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ
Günümüz modern yaşam tarzına uygun, doğayla iç içe, kaliteli, uygun fiyatlı, estetik bir mimariye sahip yaşam merkezi oluşturmaktır. Tecrübeli, işine odaklı, eğitimli personeli ile iş güvenliği konularında hassas, kaliteli yapıları ve oluşturacağı müşteri memnuniyeti ile sektörde öncü bir kuruluş olmaktır.
 
VİZYONUMUZ
Mükemmelliği ön planda tutan, doğaya ve insana saygılı modern mimariye sahip, müşteri memnuniyeti odaklı projelerimizi insanlığın kullanımına sunmaktır.

İNŞAAT SEKTÖRÜ HİZMELERİMİZ
Savunma Sanayi Binaları İnşaatı
Hava Üsleri ve Havaalanları İnşaatı
Çimento Fabrikaları İnşaatı
Alışveriş Merkezi- Hipermarket İnşaatları
Okul ve Eğitim Tesisileri İnşaatı
Barajlar ve yat Limanları İnşaatı
Rafineri ve Petrol İstasyonları İnşaatı
Tekstil Fabrikaları İnşaatı
Şeker Fabrikaları İnşaatı
Otomobil Fabrikaları İnşaatı
Gübre Fabrikaları İnşaatı
Boya ve Mukavva Fabrikaları İnşaatı
Hastane ve Otel İnşaatı
Hidroelektirk Santralleri ve Elektrik Fabrikaları İnşaatı
Toplu Konut İnşaatı
 

Tel: 0216 510 1161
Fax: 0216 510 1160
Email: info@umranmadeninsaat.com.tr
Adres: Barbaros Mah.  Sümbül Sk. Deluxia Palace  Kat:5 No:146 Batı Ataşehir

Ümran Maden İnşaat Projeler Haritası

Ümran Maden İnşaat Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.