|   |  Ünal Akpınar İnşaat Firması
Ünal Akpınar İnşaat

Ünal Akpınar İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1967

  • Proje Sayısı : 7

Ünal Akpınar İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ünal Akpınar İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ünal Akpınar İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ünal Akpınar İnşaat Hakkında

Ünal Akpınar İnşaat Sanayi Turizm Madencilik ve Ticaret Anonim Şirketi, Türkiye için büyük öneme haiz endüstriyel tesisleri,  üniversite binaları, ticari ve konut binaları, sağlık tesisi, otel ve tatil köyü gibi turizm kompleksi projelerini, otoyol, viyadük, köprü, baraj, derivasyon, sulama ve karayolu tünelleri ile iletim kanalları ve sulama sistemleri, hidroelektrik santrali gibi altyapı projelerini başarıyla tamamlayarak, Türkiye’nin en önemli ve seçkin inşaat şirketlerinden biri olarak faaliyetlerine devam etmektedir. 

 

İnşaat sektörünün yanı sıra kendi bünyesinde inşaatlarını tamamlamış olduğu turizm komplekslerini ve ortağı olduğu hastaneyi işletmektedir.

1967’ de ÜNAL AKPINAR İnşaat firması adı ile kurulan ve zaman içerisinde kurulmuş olan tüm şirketler 2011 yılında Ünal Akpınar İnşaat Sanayi Turizm Madencilik ve Ticaret Anonim Şirketi bünyesinde birleşmiştir. ÜNAL AKPINAR İnşaat Sanayi Turizm Madencilik ve Ticaret Anonim Şirketi gelişimini, kamu ve özel sektörde müteahhitliğini üstlenip tamamlanan yapım ve tasarım işlerinde uzun bir tecrübe birikimi olan, kurucusu Ünal Akpınar’ın (İTÜ Mühendislik Fakültesi, Yüksek Mühendis ve Mimar) üstün yöneticilik tecrübesine borçludur. Ünal Akpınar İnşaat Sanayi Turizm Madencilik ve Ticaret Anonim Şirketi hizmetlerini yalnızca genel müteahhitlik, tasarım ve inşaat müteahhidi olarak sunmakla kalmaz aynı zamanda müşterilerin talep edebileceği tasarım, yapım ve işletim süreçlerini içeren projelerini de herhangi bir tedarik yöntemiyle gerçekleştirir. ÜNAL AKPINAR İnşaat Sanayi Turizm Madencilik ve Ticaret Anonim Şirketi, 1967 den bu yana edindiği tecrübelerle yüksek özkaynak ve yüksek karlılık seviyesine ulaşmıştır.  Kurulduğu günden günümüze kadar, sektörün her alanında yenilikçi teknikler uygulamak için her biri birbirinden yetenekli uzman personeliyle birçok inşaat işine imzasını atmıştır. ÜNAL AKPINAR İnşaat Sanayi Turizm Madencilik ve Ticaret Anonim Şirketi ayrıca yönetim, danışmanlık, tasarım ve işletme hizmetleri sunarken, kompleks inşaat projelerine de bilgi kaynaklı çözümler getirir. Tüm bu hizmetler, yaklaşık 2.500 çalışandan oluşan teknik, idari personel ve işçi kadrosu tarafından gerçekleştirilmektedir.

Misyonumuz; 
ÜNAL AKPINAR İnşaat Sanayi Turizm Madencilik ve Ticaret Anonim Şirketi, dinamik ve etkin bir takımla inşaat sektöründe güvenilir ve modern teknikleri kullanan, alanında uzman, kalitesini sürekli yükselten ve müşterilerinin beklentilerini zamanında ve sorunsuz olarak gerçekleştiren bir şirkettir.

ÜNAL AKPINAR İnşaat Sanayi Turizm Madencilik ve Ticaret Anonim Şirketi, bilgi ve tecrübesinin yardımıyla kalitesinden ödün vermeden ve çevreyi ve enerjiyi koruyarak en önemli projeleri üstlenir.

Vizyonumuz; 
ÜNAL AKPINAR İnşaat Sanayi Turizm Madencilik ve Ticaret Anonim Şirketi dünyanın kaynaklarını daha etkin bir şekilde kullanma ve insan hayatını kolaylaştıran eserleri tasarlama ve uygulama ve çevreden zevk alma ve gelecek nesiller tarafından beğenilme yeteneğine sahiptir ve çok yakında diğer şirketler arasında en çok tercih edilen şirket haline gelecektir.

Telefon: 0312 468 7960
Fax: 0312 468 9341
Email: info@ua.com.tr
Adres: Güneş Caddesi. No:31 Kavaklıdere 06690 Çankaya / Ankara

Ünal Akpınar İnşaat Projeler Haritası

Ünal Akpınar İnşaat Projeleri

Ünal Akpınar İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.