|   |   |  Univa’dan yerli yatırımcıya özel kampanya!

Univa’dan yerli yatırımcıya özel kampanya!

Türkiye’de bir ilke imza atarak gayrimenkul sektöründe yeni bir dönemi başlatan Erkanlı Holding’in yatırım amaçlı öğrenci evi projesi Univa, Türk yatırımcılara özel bir kampanya başlattı.

Univa’dan yerli yatırımcıya özel kampanya!

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Erkanlı Holding Genel Müdürü Evrim Karayel, “Univa, Türkiye’de alternatif gayrimenkul yatırımlarının tanıtılmasında önemli bir rol üstlendi. Bu konuda üstlendiğimiz misyon ile birlikte Türk yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştık. Bu durumdan yola çıkarak, Kocaeli ve Düzce’deki projelerimizden öğrenci evi sahip olmak isteyenlere ödeme kolaylıkları sunan özel bir kampanya başlattık. Kampanyamız çerçevesinde Türk yatırımcılar; yalnızca 65 bin TL’lik peşinat ile 24 ay süren ödemenin ardından öğrenci evi sahibi olma imkanı elde edecek” dedi.

Türkiye’de bir ilke öncülük ederek inşaat sektöründe yeni bir yatırım modelini hayata geçiren Erkanlı Holding’in yatırım amaçlı öğrenci evi projesi Univa, sunduğu avantajlara bir yenisini daha ekledi. Bu kapsamda Univa, Türk vatandaşlarına özel bir kampanya başlattı. Kampanya çerçevesinde alternatif gayrimenkul yatırımı sahip olmak isteyenler, yalnızca 65 bin TL’lik peşinat ile 24 ay süren ödeme planının ardından öğrenci evi sahibi olabilecek.

Aylık 5 bin 300 TL ile iki yılda yatırımcı olma imkanı!

Kampanya hakkında bilgi veren Erkanlı Holding Genel Müdürü Evrim Karayel, Univa’nın Türkiye’de alternatif gayrimenkul yatırımlarının tanıtılmasında önemli bir rol üstlendiğini vurguladı. Alternatif gayrimenkul yatırımları alanında üstlendikleri misyonun ardından Türk yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını dile getiren Karayel, bu ilginin artarak devam ettiğini belirtti. Türkiye’de geleneksel gayrimenkulün geri dönüş süresinin ortalama 25 yıl olduğunu belirten Karayel, Kocaeli ve Düzce’deki Univa projelerinde ise bu sürenin yalnızca 8 yıl olduğuna anımsattı. Bu kapsamda Univa’nın önemli avantajlar barındırdığını, başlattıkları kampanyalarla bu avantajlara yenilerini eklediklerini anlatan Karayel, “Yeni kampanyamız da bu avantajlardan birini oluşturuyor. Türk vatandaşlarına özel olarak hazırladığımız kampanya çerçevesinde; 65 bin TL’lik peşinatın adından 12 ay sonra yapılan 65 bin TL’lik ara ödeme ile birlikte 24 ay boyunca ayda 5 bin 300 TL’lik ödeme yapanlar Kocaeli ve Düzce’deki projelerimizden öğrenci evi sahibi olabiliyorlar” açıklamasını yaptı. Karayel, öğrenci evi sahibi olan yatırımcıların hem 5 yıl kira garantisine sahip olduklarını hem de 8 yıl gibi Türkiye ortalamasının çok altında bir sürede yatırımlarını amorti etme imkanı elde ettiklerini de sözlerine ekledi.

Emlak Haberleri

Etiketler

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Takas Kampanyası ile eskisini getirip yenisini alacak!
  Takas Kampanyası ile eskisini getirip yenisini alacak!

  Gayrimenkul ve inşaat sektörünün yenilikçi markası İnsay Yapı, 'Ondörtüç Pendik' projesinde uyguladığı Takas Kampanyası aracılığıyla, yatırımcıları ayrıcalıklı bir fırsatla buluşturuyor. Kampanya ile, yatırımcılar eski dairelerini getirip, projeden yepyeni bir daire sahibi olabiliyor. Yatırımcıların mevcut daireleri, projeden istedikleri dairelerle takas yapılıyor.

 • Univa’ya Yoğun Talep! Bir Ayda 7 Milyon TL’lik Gelir!
  Univa’ya Yoğun Talep! Bir Ayda 7 Milyon TL’lik Gelir!

  Türkiye’de bir ilke öncülük ederek gayrimenkul sektöründe yeni bir yatırım modelini hayata geçiren Erkanlı Holding’in yatırım amaçlı öğrenci evi projesi Univa, hem yerli hem de yabancı yatırımcıların yakın markajına girdi.

 • GİSP kamunun gayrimenkul alanında dijitalleşmesini masaya yatırdı
  GİSP kamunun gayrimenkul alanında dijitalleşmesini masaya yatırdı

  Gayrimenkul İçin Strateji Platformu (GİSP) Ankara Şubesi tarafından Yıldırım Kule’de düzenlenen ‘Kamunun Gayrimenkul Özelinde Dijitalleşmesi’ konulu Yuvarlak Masa toplantısında gayrimenkulün dijitalleşmesinden ortaya çıkacak değer ve kamu kurumlarının bu konudaki çalışmaları ele alındı.

 • AND Pastel’de Taşın-Düşün Dönemi: Kiralar Eve Dönüşüyor
  AND Pastel’de Taşın-Düşün Dönemi: Kiralar Eve Dönüşüyor

  Anadolu Grubu’nun gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketi AND Gayrimenkul, İstanbul Kartal’daki konut projesi AND Pastel’de Taşın Düşün dönemini başlattı. Şirket, ‘’Kiralarınız Eve Dönüşsün’’ diyerek, AND Pastel’de kira öderken ev sahibi yapıyor.

 • Esenyurt’ta konut fiyatı 224.000 TL, geri dönüş süresi 20 yıl
  Esenyurt’ta konut fiyatı 224.000 TL, geri dönüş süresi 20 yıl

  Teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu Endeksa'nın verilerine göre Esenyurt’ta ortalama konut satış fiyatı 224.000 TL, geri dönüş süresi 20 yıl, ortalama metrekare kira bedeli ise 10.37 TL. İlçede 1+1 ile 4+1 konut tipleri aralığı ortalama değerlerle 195.020 TL ile 632.808 TL arasında değişiyor.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.