|   |   |  Univa, 2 günde 1.5 Milyon dolarlık satışa imza attı!

Univa, 2 günde 1.5 Milyon dolarlık satışa imza attı!

Türkiye’de bir ilke imza atarak gayrimenkul sektöründe adeta yeni bir dönemin kapılarını aralayan Erkanlı Holding’in “Univa Öğrenci Evi Kampüsleri”, Ortadoğulu yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Univa, 2 günde 1.5 Milyon dolarlık satışa imza attı!

Bu kapsamda dünyanın en önemli gayrimenkul fuarları arasında yer alan Cityscape Abu Dhabi 2019’da yabancı yatırımcılarla buluşan Univa, 1.5 milyon dolarlık satışa imza attı. İlk Univa projesinin Sakarya’da hayata geçirilmesinin ardından özellikle Ortadoğulu yatırımcılardan yoğun talep aldıklarını anımsatan Erkanlı Holding Genel Müdürü Evrim Karayel, “Türkiye’de alternatif gayrimenkul yatırımları alanında bir ilke imza atan Univa, Ortadoğulu yatırımcıların yakın markajında. Bu kapsamda Univa’ya gösterilen ilgi, Cityscape Abu Dhabi 2019’da da devam etti. Fuarda 30 öğrenci evinin satışını gerçekleştirerek, 1.5 milyon dolarlık satışa imza attık. Bu ilginin artarak devam edeceği kanaatindeyim” dedi.

Türkiye’de bir ilke öncülük ederek inşaat sektöründe yeni bir yatırım modelini hayata geçiren Erkanlı Holding’in alternatif gayrimenkul yatırım projesi “Univa Öğrenci Evi Kampüsleri” Ortadoğulu yatırımcıların ilk tercihleri arasına girdi. Ortadoğulu yatırımcıların gayrimenkul sektöründe yaptığı en büyük yatırımla, tek seferde 260 öğrenci evi satın alarak yoğun ilgi gösterdiği öğrenci evi projeleri, bu kez de Cityscape Abu Dhabi 2019’da yoğun ilgiyle karşılaştı. Bu kapsamda Univa, dünyanın en önemli gayrimenkul fuarları arasında yer alan Cityscape Abu Dhabi 2019’da, 1.5 milyon dolarlık satışa imza attı.

Filistin, Mısır ve Ürdün’den yoğun ilgi!

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Erkanlı Holding Genel Müdürü Evrim Karayel, Univa’nın yüzde 65’lik oranla, yabancı yatırımcıların en çok tercih ettiği projeler arasında yer aldığını vurguladı. Sakarya’da hayata geçirdikleri ilk öğrenci evi projesinden itibaren Ortadoğulu yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştıklarının altını çizen Karayel, “Türkiye’de gayrimenkul sektöründe adeta yeni bir dönemi başlatan Univa Öğrenci Evi Kampüsleri kapsamında Sakarya, Kocaeli ve Düzce’de gerçekleştirdiğimiz üç projemiz, yabancı yatırımcıların ilgi odağı olmaya devam ediyor. Bu kapsamda Univa’ya gösterilen ilgi Cityscape Abu Dhabi 2019’da da devam etti. 30 öğrenci evinin satışını gerçekleştirdik ve 1.5 milyon dolarlık satışa imza attık. Fuarda karşılaştığımız ilgi bize ne kadar doğru yolda olduğumuzu bir kez daha gösterdi” diye konuştu. Karayel, Univa’nın fuar kapsamında özellikle Filistin, Mısır ve Ürdün’den gelen yatırımcılardan büyük ilgi gördüğünü sözlerine ekledi.

Emlak Haberleri

Etiketler

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Univa’dan yerli yatırımcıya özel kampanya!
  Univa’dan yerli yatırımcıya özel kampanya!

  Türkiye’de bir ilke imza atarak gayrimenkul sektöründe yeni bir dönemi başlatan Erkanlı Holding’in yatırım amaçlı öğrenci evi projesi Univa, Türk yatırımcılara özel bir kampanya başlattı.

 • Skyland İstanbul’un Örnek Dairesi Tamamlandı
  Skyland İstanbul’un Örnek Dairesi Tamamlandı

  Eroğlu Yapı’nın Seyrantepe’ye yeni bir soluk getiren projesi Skyland İstanbul’un örnek dairesi ziyarete açıldı. Gönye Proje Tasarım tarafından tasarlanan daire, keyifli bir yaşam sürmeyi hedefleyen ve hayatı çocukları ve yakın dostları ile paylaşan bireylere uygun, modern iç mekan tasarımı ile öne çıkıyor.

 • İmar Barışı’ndan 19 Milyar TL geldi
  İmar Barışı’ndan 19 Milyar TL geldi

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından geçtiğimiz haziran ayı içerisinde yürürlüğe giren ve iki kez uzatılan İmar Barışı’nda sona gelindi.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.