|   |  Ünlü Grup Firması
Ünlü Grup

Ünlü Grup

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Ünlü Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Ünlü Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ünlü Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ünlü Grup Hakkında

Uzun yıllar boyu edindiğimiz deneyimlerimizi, teknolojinin en son adımlarıyla geliştiriyor ve sizlere daha modern ve yaşanabilir yaşam alanları sunuyoruz. 

Ünlü Şirketler Grubu olarak, yalnızca bugünkü ihtiyaçlarınızı karşılamaya dönük değil, aynı zamanda yarının getireceği yeni durumları göz önünde bulundurarak projeler geliştiriyoruz. 

Ortaya çıkardığımız yaşam alanlarının güvenli, estetik, kullanışlı ve yaşam kalitesini en üst düzeye taşıyabilecek nitelikte olmasına ayrıca önem veriyoruz. 

Ünlü Şirketler Grubu olarak gerçekleştirdiğimiz tüm projelerimizde her zaman en yenisini, en gelişmiş teknolojiyi ve en uygun çözümü sunmayı hedefliyoruz. 

Prensibimiz, teknoloji, kalite ve güvenlikten ödün vermeden, her zaman en hesaplısını sunabilmek… 

Ortaya koyduğumuz her işin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz; çünkü yaptığımız işi seviyoruz.

Misyonumuz

İnsanlara yüksek standartlarda yaşama imkanını, modern mimari ve gelişen teknolojinin en son olanaklarından faydalanarak, en düşük maliyetlerle sunmaktır.

Vizyonumuz

İnsan olmanın sorumluluklarının bilinciyle; başarımızı, kalitemizi ve hedeflerimizi sürekli yükselen bir grafik çizgisinde tutmaktır. Kalite, yüksek müşteri memnuniyeti, çevreye saygı ve koruma ana ilkelerimizdir.

Tel: 0312 367 1920
Fax: 0312 367 8727
Email: bilgi@unluinsaat.net
Adres: Cengizhan mahallesi 846 cadde No: 102 / B-C Ankara / Mamak

Ünlü Grup Projeler Haritası

Ünlü Grup Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.