|   |  Ünlü İnşaat Firması
Ünlü İnşaat

Ünlü İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Ünlü İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ünlü İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ünlü İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ünlü İnşaat Hakkında

Hakkımızda

Ünlü İnşaat kuruluşundan bu yana gösterdiği istikrarlı büyüme ve müşteri memnuniyeti ile  başarılı bir ekip çalışmasının sonucudur. Güvenilir ve deneyimli çalışanlarımızla Ünlü İnşaat gelecekte de mevcut çizgisini koruyarak sektörün önde gelen firmalarından biri olmaya devam edecektir.

Ünlü İnşaat olarak bugüne kadar sağladığımız istikrarlı büyüme, temkinli genişleme stratejimizin doğal bir neticesi olarak devam edecektir. Bankalar ve finansal kuruluşlarla başarılı ilişkilerimizi sürdürmek finansal durumumuzu güçlendirmek ve bunu müşterilerimize de yansıtmak amacındayız.

Müşterilerimizin istek ve taleplerini dürüstlük ve müşteri memnuniyetini ön planda tutma ilkesinden ödün vermeden zamanında karşılamayı hedef edinen anlayışımızla hizmetinizdeyiz.

Kurulduğumuz günden bu yana genç ve dinamik kadromuzla yaptığımız ve yapacağımız projelerimizde başarı ve güven sağlamak kalite politikamızdır.

Telefon: 0222 225 5444
Telefon: 0222 335 0444
Email: info@unluinsaat.com.tr
Adres: Vişnelik Mh. Atatürk Bulvarı Yasin Sitesi B Blok No:185 ESKİŞEHİR

Ünlü İnşaat Projeler Haritası

Ünlü İnşaat Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.