|   |  Ures Yapı Firması
Ures Yapı

Ures Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1978

  • Proje Sayısı : 4

Ures Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Ures Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ures Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ures Yapı Hakkında

Kurumsal

 

Tarihçe

1978 Mimar Sinan Üniversitesi mezunları Mimar Mustafa Esmen ve Mimar Mustafa Uğur tarafından kurularak sektöre adım atan Ures Yapı, 1983 yılından günümüze kadar dönemin şartlarına ve konseptine without prescription priligy – priligy costo buy dapoxetine south africa; priligy 30mg price in india buy dapoxetine with paypal satis fiyati wieviel kostet priligy uygun olarak konut projeleri üretmiş ve üretmeye de devam etmektedir.

İstanbul Anadolu yakasında Erenköy, Suadiye, Bostancı, Altunizade, Kozyatağı, Tüccarbaşı, Şenesenevler, Sahrayicedit, Tuzla ve Ataşehir başta olmak üzere farklı yerleşim yerlerindeki konut projelerine imza atan Ures Yapı, aynı zamanda kurucularımız tarafından 1997 yılında kurulan ve sunduğu modern iç ve dış ahşap tasarımları ve üretimi ile sektörde kendine farklı bir yer edinen ERAHANNA ile birlikte bir bütünlük içerisinde hedeflediği yolda emin adımlarla ilerlemektedir.

Kaliteyi vazgeçilmez unsurlardan biri olarak gören Ures Yapı bugüne kadar inşa ettiği projelerde hep daha iyiyi canadian pharmacy safe buy dapoxetine online cheap dapoxetine order free dapoxetine in london uk cheap dapoxetine mail order buying dapoxetine hedeflemiştir.


Hedef

Zamanın gerektirdiği değişiklikleri göz önünde bulundurarak, hayatı kolaylaştıran ve doğayı koruyan unsurlarla ön planda tutan, konforun sürpriz değil yaşamın gerçekleri olduğunu anımsatan, yüksek teknoloji ile insan gereksinimlerini her zaman buluşturan, buy zoloft online and receive cheap zoloft after finding a great zoloft price from your online canadian pharmacy. find out zoloft side effects and directions. detaycılığı ve kusursuzluğu ilke olarak benimseyen dinamikleri yaratmak.


Vizyon

Teknolojik gelişimleri değişim olarak kabul ederek, estetik ve fonksiyon bütünlüğü içerisinde, insanın günlük değil, bir ömüre yayılan yaşam ihtiyaçlarını ön planda tutan, projelerinde yapının doğasından önce insan doğasına önem veren ve her projesinde yeni bir yaşam tarzı sunan Ures Yapı konut propecia before and after propecia online projelerinde konsept farklılığı yaratan firmalar arasında kendine yer edinmek istemektedir.


Stratejiler

Müşteri memnuniyeti üst seviyede tutmak için müşteri hizmetleri politikalarını arttırmak.

Kalite hedeflerini her zaman daha da arttırmak adına kalite kontrol departmanımızı daha da aktif hale getirmek.

Her yeni projeyi; dönemin mimari estetiğine uygun olarak oluşturmak ve üretmek.

Ures Yapı’yı sektörün lokomotiv firmalarından biri haline getirmek.

Hizmet

 

Müşteri Memnuniyeti

Ures Yapı, kendisi için çok önemli bir veri olan satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyet performansını her zaman üst seviyelerde tutmak, siz müşterilerimizin davranışlarını doğru anlamak, istek ve ihtiyaçlarına tam cevap verebilmek için çeşitli memnuniyet çalışmaları yapmaktadır. Projelerimizin ve hizmetlerimizin bu çalışmalar sonucunda şekillenerek şirketimizin dönemsellik ilkesine ışık tutmaktadır.


Teslimat Sonrası Hizmetler

Ures Yapı, teslimatını gerçekleştirdiği projelerinde, profesyonel site yönetiminin oluşmasında konut sakinlerine yardımcı olmaktadır. Projelerde yaşam başladıktan sonra yönetimin kurulması, güvenliğin sağlanması, temizlik ve bilimum apartman yönetim oluşumlarının bu tür merkezlerinde “oturum başladıktan” sonra; idari yönetimin kurulması, personel alımı, emniyetin sağlanması, ortak kullanım alanları kurallarının hayata geçirilmesi gibi konularda Ures Yapı konut sakinlerine 26 yıllık tecrübesi ile destek olmaktadır.

Tel: 0216 357 1132

Fax: 0216 363 1426

Email: info@uresyapi.com

Adres: Bayar Caddesi, Tüccarbaşı Sokak, No: 3/B Erenköy İstanbul / Kadiköy

Ures Yapı Projeler Haritası

Ures Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.