|   |  Urhan Gayrimenkul Yatırım Firması
Urhan Gayrimenkul Yatırım

Urhan Gayrimenkul Yatırım

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Urhan Gayrimenkul Yatırım, konut, ofis ve residence projeleri, Urhan Gayrimenkul Yatırım hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Urhan Gayrimenkul Yatırım ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Urhan Gayrimenkul Yatırım Hakkında

Temelleri 1990 yılında atılmış olan URHAN Gayrimenkul Yatırım, Denizli’de faaliyet gösteren bir gayrimenkul yatırım şirketidir. Hedefini gayrimenkul alanındaki gelişim fırsatlarını doğru zamanda değerlendirerek nitelikli yatırımlara dönüştürmek olarak belirleyen şirketimiz, kurulduğu günden bugüne şehrin merkezi ve değerli bölgelerindeki arsa ve arazileri geliştirmektedir.
 
Tasarım, mühendislik, mimari, planlama, inşaat ve işletme gibi teknik konuların yanı sıra, varlık yaratma ve pazarlama anlamında da bölgemizde ilklere imza atmış olan URHAN Gayrimenkul Yatırım, müşterilerinin duyduğu güvenden aldığı güç ile her geçen gün büyümüş ve güvenilir bir marka haline gelmiştir. Şehrimizde örnek gösterilen birçok projeye imza atmış olan şirketimiz, faaliyet konularındaki günceli her daim takip ederek kendisini geliştirmeyi sürdürmektedir.

Tel: 0258 373 76 76
Fax: 
Email: info@urhan.com.tr
Adres: Saltak cad. Saltak iş merkezi kat:6 no:13 Denizli

Urhan Gayrimenkul Yatırım Projeler Haritası

Urhan Gayrimenkul Yatırım Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.